Zayıf Gösteren Kıyafet Seçimleri

Zayıf Gösteren Kıyafet Seçimleri 

Zayıf ve alımlı görünmek; her bayanın isteğidir. Kadınlar fazlalıklarını gizleyecek olan kıyafet ve elbiseleri tercih etmek ve bu şekilde son derece şık bir görünüme sahip olmak isterler. Bu noktada size birtakım önerilerimiz olacak. Bunları dikkate alırsanız; daha zayıf ve narin bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Dikine Çizgili Kıyafetler

Dikine çizgi ve baskıların yer aldığı kıyafetler; vücudunuzun daha zayıf görünmesine yardımcı olacaktır. Aynı zamanda boyunu uzun göstermek isteyen bayanlar da yine bu tip kıyafet ve elbiseleri tercih edebilirler.

Desenleri Harmanlayın

Desenli bir üst ile farklı desende bir etek ya da pantolonu harmanlayarak da daha zayıf görünüme sahip olabilirsiniz. Üst ile altın desenlerinin farklı olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Ortadan Fermuar Tercih Edin

A kesim ya da düz bir elbisede kullanılan ortadan fermuar; fazlalıklarını gizlemek isteyen hanımlar için bulunmaz bir fırsattır. Bu tarz elbiseler daha zayıf ve alımlı görünmenize yardımcı olacaktır.

Midi Etekleri Kullanın

Eğer bacaklarınızdaki fazlalıklardan şikayetçiyseniz; midi etekleri tercih edebilirsiniz. Stilinizi midi etekler üzerinden oluşturarak daha narin bir görünüme sahip olacaksınız.

Yüksek Belli Şortlar

Genelde yaz aylarında kadınlar tarafından tercih edilen şortlar; yüksek belli kesimleri ile tercih edildiği takdirde kadınların daha narin ve daha zayıf görünmesine yardımcı olmaktadır. Üzerine giyecek bir gömlek ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Canlı Renkleri ve Desenleri Tercih Edin

Canlı renklerin ve farklı desenlerin yer aldığı elbiseler ile giyim parçaları; vücudunuzu olduğundan daha zayıf gösterecektir. Fazlalıklarınızı bu şekilde gizlemeniz mümkün olacaktır.

Uzun Üst Kısa Alt

Mini etek üzerine giyeceğiniz uzun bir bluz ya da gömlek ile daha zayıf bir görünüme sahip olacaksınız. Gömlek ya da bluzun daha salaş bir tarzda olmasına özen göstermeniz gerekmektedir.

Siyahı Deneyin

Tepeden tırnağa siyah giyinmek; birçok kusuru örttüğü gibi, fazlalıklarınızı gizlemek konusunda da size yardımcı olacaktır. Siyah; en zayıf gösteren renktir.

Parlak Kemerler Tercih Edin

Önemli bir aksesuar parçası olan kemerler; doğru bir modelde tercih edildiğinde, kişinin daha zayıf görünmesine olanak tanımaktadır. Parlak kemerleri kullanarak, kusurlarınızı rahatlıkla örtebilirsiniz.

Yırtık Jeanları Kullanmaktan Çekinmeyin

Genelde kadınlar yırtık Jeanları pek kullanmazlar. Daha genç işi olduğu için; olgun kadınlar bu şekilde bir giyim tarzı pek istemezler. Ancak fazlalıkları olan kadınlar için yırtık Jeanlar bulunmaz bir fırsattır. Özellikle son yıllarda bu tarz Jeanların moda olması sayesinde modern bir görünüme de kavuşmuş olursunuz.

Aşağıdaki galeride de sizin için hazırlamış olduğumuz; zayıf gösteren kıyafet seçimlerine ilişkin görseller yer almaktadır, bakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git