Zayıf Gösteren Giyim Önerileri

Zayıf Gösteren Giyim Önerileri
27 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 888 kez okundu.

Zayıf Gösteren Giyim Önerileri

Doğru giyinmek, sadece şık parçaları bir araya getirerek kombin yapmak değildir. Aynı zamanda vücudunuzu olduğundan daha zarif ve alımlı göstermeniz de gerekiyor. Özellikle bu noktada vücut yapısı kalın olan bayanların; doğru giyim tercihleri ile daha zayıf görünmeleri lazım. Daha ince görünmeniz ve aynı zamanda modern bir duruşa sahip olmanız için; zayıf görünmenizi sağlayacak giyim önerilerini derledik. Enmodabox.com olarak sizlere bu konuda bazı ipuçları vereceğiz.

Kıyafetlerinizde Sadeliği Tercih Edin

Sade Uzun Siyah Elbise Modeli

Eğer kilonuzdan şikayetçiyseniz ve daha ince görünmek istiyorsanız; ilk dikkat etmeniz gereken tek renk elbise ve kıyafetler olmalı. Özellikle gece mavisi, kahverengi ve siyah gibi renkler daha zayıf görünmenize yardımcı olacak.

Not: Birçok rengin bir arada olduğu ve karışık desenlerin dikkat çektiği kıyafetlerden uzak durmalısınız.

Büyük Desenleri Kullanmayın

Boyuna Çizgili Gömlek Modeli

Kıyafet ve elbise seçiminde büyük desenlerden uzak durun. Boyuna çizgili kıyafetleri tercih ederek, daha zayıf ve alımlı bir görünüme kavuşacaksınız.

Not: Geniş ve büyük desenli kıyafetleri tercih etmeyin. Aynı zamanda geometrik şekillerden de kaçının. Bunun yanı sıra; enine çizgili parçaları da kullanmayın. Zira enine çizgiler daha geniş görünmenize neden olacaktır.

Mini Kıyafet Seçiminde Titiz Davranın 

Diz Hizasına Kadar Uzanan Elbise Modeli

Kilosu olan bayanların dikkat etmesi gereken bir nokta da; mini kıyafet seçimidir. Zira her mini kıyafet ile zayıf görünmeniz mümkün değildir. Diz hizasına kadar uzanan ya da daha uzun bir yapıda olan kıyafetleri tercih edin.

Not: Bacakların kalın olduğu düşüncesindeyseniz; mini etek giymekten muhakkak kaçının.

Kapriler İyi Bir Seçim Olacak

Bayan Kapri Modeli

Eğer yaz dönemindeyseniz ve fazlalıklarınızdan şikayet ediyorsanız; kapri tarzı parçalar sizin için en uygun seçim olacak. Bunun yanı sıra cepli pantolonlar da yine bu konuda size yardım edecek. Diz altına kadar uzanan kaprileri tercih ederek daha zayıf görünebilirsiniz. Eğer bilek yapınız ince ise; bileğinizi açıkta bırakan pantolonları tercih edebilir ya da pantolonların bilek kısmını geriye doğru katlayabilirsiniz. Bu da yine daha ince görünmenizi sağlayacaktır.

Göbeğinizi Gizleyebileceğiniz Seçenekler

Robalı Elbise Modeli

Eğer fazlalılığınız varsa; göbek kısmını yok etmek adına robadan etekler iyi bir seçim olacaktır. Bunun yanı sıra göbeğin görünmemesini sağlayan kalın kemerler de aksesuar olarak tercih edilebilir.

Üst Bölümü İnce Göstermeniz Mümkün

V Yaka Bluz Modeli

Eğer iri göğüslü bir yapıdaysanız V yakalı üstler üst gövdenizin daha ince görünmesine yardımcı olacaktır.

Pantolon Seçerken Dikkat Edin

Yüksek Belli Bayan Pantolon Modeli

Eğer kilolarınızdan ve boyunuzdan şikayetçiyseniz; yüksek belli pantolonlar sizin için muazzam bir seçim olacak. Bol paça pantolonlar da yine ince görünmeniz adına güzel bir tercih. Pantolon üzerine uzun bir bluz giyerek, göbek kısmındaki fazlalıkları da gizleyebilirsiniz.

Eğer fazlalıklarınızdan şikayetçiyseniz ve ince bir görünüme sahip olacağınız bir kombin oluşturmak istiyorsanız; beli ince gösteren en şık kombinler başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git