Zarifliği Hissettiren Drapeli Gelinlik Modelleri

Zarifliği Hissettiren Drapeli Gelinlik Modelleri

Düğün hazırlıklarınızın çoğu bitti ve sıra gelinlik seçimine geldiyse; ciddi bir arayışa girmeniz gerekiyor. Moda tasarımcılarının koleksiyonlarında en fazla yer verdiği gelinlik modellerinden biri de; drapeli gelinlikler size bu arayışta muhteşem bir seçenek olabilir.

Değişik modellere ev sahipliği yapan drapeli gelinlik modellerinden seçim yaparak hayatınızın en önemli ve en mutlu gününde şık ve zarif görüneceksiniz.

Taşlı Straplez Drapeli Gelinlik Modeli

Eğer fazla kilolarınız varsa ya da büyük bedene sahipseniz drapeli gelinlik modelleri sizin için vazgeçilmez olabilir! Çünkü kat kat dikilen kumaşlar bel ya da kalça bölgesindeki fazlalıkları muhteşem şekilde gizler bu nedenle kiloyu gizleme gibi bir moda tasarımına sahip olduğu için gelin adaylarının en bilinir tercihleri olarak bilinmekte. Drape gelinlik modellerine ekstra parlak, ışıltı süslemelerde muhteşem bir görünüm kazandırır.  Belirgin özellikleri bel ve etek bölümünde yer aldığı bu drapeler zarif görünmek için tercih edebilirsiniz.

Sade Straplez Drapeli Gelinlik Modeli

Drapeli gelinlik modelleri arasından ille de kilolu gelin adayları seçim yapacak diye bir kaide yok elbette. İnce ve fit bir vücuda sahip gelin adayları da düğün günlerinde şık görünmek için bu modelleri tercih edebiliyor. Drapeli gelinliklerde kuşkusuz en önemli husus belinize oturan bir gelinlik modeli seçmek. Aksi takdirde kat kat kumaş görünümü hoş bir görünüm sağlamamaktadır.

Taşlı Drapeli Gelinlik Modeli Yeni

Düğün gününüzde gösterişli ve şık bir görünüme sahip olmak istiyorsunuzdur elbette, bu sebeple kesinlikle bu gelinlik modelini tercih etmenizi söylüyoruz. Düz kesimli gelinliklere nazaran daha dikkat çekici ve tüm ilgi üzerinizde oluyor ayrıca kat kat işlenmiş kumaşlar sayesinde gelinlik sağlam duruyor ve gelin adayına ekstra bir rahatlık sağlıyor ve düğün esnasında rahatlıkla halay başı olabiliyorsunuz. Düğün bitene kadar gelinliğinizi sürekli düzeltme ihtiyacı duymuyorsunuz ve gönlünüz ne isterse onu yapabiliyorsunuz. Düz kesimli ya da balık formunda drapeli gelinlikler arasından seçim yapabilirsiniz.

Aşağıdaki galeride 2016 yılının en fazla rağbet gören drapeli gelinlik modelleri yer alıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git