Zara Giyim Türkiye’de Online Satışa Başladı

Zara Giyim Türkiye’de Online Satışa Başladı
9 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 646 kez okundu.

Zara, Online Alışverişte Ben De Varım Dedi 

Dünyanın hazır giyim alanında en iddialı ve en kaliteli markaları arasında yer alan İspanyol menşeli Zara Giyim, Türkiye’de de geniş bir kitleye hitap ediyor. Kaliteli ve şık bir görünüm arayanların adresi olan Zara Giyim; Türkiye’deki onlarca mağazası ile müşterilerine hizmet veriyor. Her yıl ve her sezon en güzel ve en modern tasarımları müşterilerine sunan Zara; artık online alışveriş sayesinde onların ayağına kadar gidecek.

Bir süredir beklenen ve acaba online satışa hiç bulaşmayacak mı denilen Zara Giyim; artık Türkiye’de e-ticarete adım attı. Türkiye’de ortaya koyduğu başarılı satış anlayışı ve kalitesi ile kısa sürede dikkat çeken ve 1998 yılından beri hızla gelişim gösteren Zara Giyim; 5 Ekim 2016 tarihinden itibaren, ülkemizde online satışa başladı. Online alışveriş düşkünleri ve Zara Giyim hayranları için böyle bir girişimde bulunan Zara; artık kadın, erkek, çocuk demeden, ürünlerini internet üzerinden sevenleri ile buluşturuyor. Zara’nın resmi web sitesi üzerinden siz de istediğiniz ürünün siparişini; Zara Giyim farkı ile kolayca verebilirsiniz.

zara-giyim-online-satis

Artık Zara Da Online Alışverişte

Zara Giyim’den alışveriş yapıyor ve markanın ürünlerini kaliteli buluyorsanız; artık mağazaya gitmenize gerek yok. Çünkü 5 Ekim’den itibaren Zara; online olarak Türkiye’de resmen satışa başladı. Kadın, erkek ve çocuk ürünlerini online satış platformu üzerinden satışa sunan Zara; akıllı teslimat özelliği ile birlikte müşterilerin siparişlerini istedikleri mağazadan teslim alma olanağı da sunacak. Böyle bir devrimle online satışa giren Zara; aynı zamanda adrese de yine kargo ile birlikte sipariş verilen ürünleri götürüyor. İstanbul’daki müşterilerine özel olarak “aynı gün içerisinde teslimat” özelliğini veren Zara Giyim; daha hizmet vermeye başlayalı birkaç gün olmasına rağmen, büyük bir ilgi gördü.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git