Zara Erkek Bot Modelleri 2017

2017 Zara Giyim Erkek Botları 

Ayakkabı alanında yeni sezonla birlikte değişiklik yaşayacak olan erkekler; botlara yönelmeye başlayacaklar. Bayanlar için bot, çizme ve dolgu topuk ayakkabı tasarımı kışın üretilse de; erkekler bu konuda biraz daha şanssız. Zira onlar için kışın karda, yağmurda, çamurda giyebilecekleri tek ayakkabı modeli, botlar olarak karşılarına çıkıyor. Birbirinden farklı bot tasarımları sayesinde erkekler kışın en modern ve en şık hallerini alabilecekler. Ancak seçilen bot modeline uygun kombinler oluşturmak ve bot ile birlikte seçilen pantolona da dikkat etmek gerekiyor. Zira bot her ne kadar kaliteli ve şık olsa da; diğer ayakkabı modellerinde de olduğu gibi, kombine aykırı bir şekilde seçilirse, cazibesinden eser kalmayacaktır.

Yeni sezonda erkekler için tasarlanan erkek bot modelleri; farklı markaların koleksiyonlarında karşımıza çıkıyor. Özellikle Zara Giyim’in tasarımları bu noktada ön planda oluyor. Zara’nın tıpkı bayanlar için özel olarak tasarlamış olduğu gibi, erkekler için tasarlanan botlarda da kalitesini ve klasını konuşturduğu aşikar. 2017 yılı için erkeklere özel olarak tasarladığı botlarla dikkat çeken marka; her erkeğe istediği tarzda botu bulma imkanı tanıyor.

zara-giyim-erkek-bot-modelleri-2017

Erkekler Bu Botlara Bayılacak

2017 Kış sezonu için erkeklerin ayaklarına uygun olarak tasarlanan Zara erkek bot modelleri içerisinde; farklı tasarımlar dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra; herkes ayağına uygun olan botu bulabilsin diye, Zara Giyim farklı ayakkabı numaralarında botlarını üretiyor. Sağlam ve dayanıklı yapısı ile ön plana çıkan Zara erkek botlarında; deri ve süet tasarımlar dikkat çekerken, siyah ve kahverengi modeller de en fazla rağbet edilenlerden oluyor. Bunun yanı sıra lacivert ve sarı renk tasarımlar da fazlaca satılıyor.

2017-zara-erkek-bot

Zara Giyim mağazalarında satışa sunulan 2017 Zara bot modelleri içerisinden; erkeklere uygun olan botları inceleyerek siz de kendiniz için uygun bir tane alabilirsiniz. Eşi için sürpriz yapacak olan hanımlar da; Zara’nın erkek botlarına mutlaka bakmalılar. Zira kış mevsimi de yaklaştığından; alacağınız hediye daha anlamlı bir hale gelecektir.

En güzel ve en şık Zara erkek botlarına aşağıdaki galeriden bakabilir ve daha sonra beğendiğinizi Zara Giyim mağazalarına giderek satın alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git