Zara 2016 İlkbahar Yaz Bayan Ceket Modelleri

Zara 2016 İlkbahar Yaz Bayan Ceket Modelleri

Zara 2016 İlkbahar/Yaz kreasyonunda birbirinden güzel ceketlere yer vermiş durumda. Özellikle deri ceketleri ile ön plana çıkan Zara, 2016 yılında birçok farklı seçeneği müşterilerine sunuyor. Renk yelpazesi oldukça geniş olan Zara 2016 bayan ceket modelleri arasında siz de beğendiğiniz renk ve modelde ceketi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ceket modelleri arasında 2016’nın yaz aylarında deri rüzgarı esecek! Deri ceketlerin yanı sıra blazer modelleri ve kot ceketler de kombinlerinizin mükemmel bir parçası olabilir.

Zara 2016 Bayan Deri Ceket Modelleri

Deri ceketler son yıllarda hem erkekler hem de bayanlar tarafından ciddi bir moda trendi olmuş durumda. Birçok farklı parça ile kombinlenebilir olması; deri ceketleri gardroplarda kendine önemli bir yer edinmesini sağlıyor. Farklı renk ve tarzlarda deri ceketler ile istediğiniz ortama uygun bir kombin oluşturmanız da çok basit. Genç kızlar için birçok bayan deri ceket modeli bulunurken, olgun bayanlar da kendi aradığı deri ceketi çok rahat bulabilir.

Zara 2016 Bayan Blazer Modelleri

Zara firmasının dar kesim blazer modellerini bilmeyeniniz yoktur. Vücudu saran ve tüm hatları ortaya çıkaran bir Zara blazer ile siz de muhteşem bir görünüm yakalayabilirsiniz. Daha çok iş ortamında uygun olan blazer ceketleri, önemli gün ve toplantılarınız için kullanabilirsiniz.

Farklı Kumaş Türlerinden Zara Ceket Modelleri

Zara firmasının kataloğunda farklı kumaş türleri ile ilgi çekici ceketler de yer alıyor. Özellikle ışığın yansıması ile hafif parlayan ve karanlıkta ağır bir duruşa sahip olan modeller bayanların çok fazla ilgisini çekiyor.

Zara 2016 Bayan Kot Ceket Modelleri

Zara birçok farklı tarzda ve renkte kot ceket modeli ile de yazınızı hareketlendirecek. Jean kombinler her yaştan bayanın uygulayabileceği bir kombin. Çalışan bayanlar haftasonları daha hareketli ve cool geçirebilirler.

İspanyol markası Zara, aynı zamanda Bershka ve Pull & Bear alt markaları ile de müşterilerine ürünler sunuyor. Pull & Bear ve Bershka daha çok gençleri hedef kitle olarak alırken, Zara markası daha elegant ve üst seviye ürünler ile karşımıza çıkıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git