Yüksek Sosyete Hazar Ergüçlü (Cansu) Saç Modeli ve Rengi

Yüksek Sosyete Hazar Ergüçlü (Cansu) Saç Modeli ve Rengi

1 Ocak 1992 doğumlu Hazar Ergüçlü; şuan için Star TV ekranlarında yayınlanan Yüksek Sosyete adlı dizide rol almaktadır. Daha önce Kuzey Güney ve Medcezir dizilerindeki rolleri ile ün kazanan güzel ve başarılı oyuncu; Yüksek Sosyete dizisinde de Cansu karakteri ile birçok kişinin dikkat çekmeyi başarmış durumda. Stili, duruşu, konuşması, sempatik tavrı ve Yüksek Sosyete Cansu saç modeli ile herkesi kendisine hayran bırakmayı başaran güzel oyuncu; dizinin başkarakterleri arasındadır.

Yüksek Sosyete Cansu Dağınık Saç Stili

Saçlarını Dağınık Bırakmayı Seviyor

Yüksek Sosyete Hazar Ergüçlü saç modeli; zaman zaman dalgalı, zaman zaman düz ve zaman zaman da topuzlu bir şekilde karşımıza çıkıyor. Genel olarak dizideki Cansu karakteri ile saçlarını düz ve dağınık bir şekilde bırakan başarılı oyuncu; dizinin bazı bölümlerinde ise yerine göre topuzlu saç modelini tercih ediyor.

Hazar Ergüçlü’nün Yüksek Sosyete adlı dizideki saç rengini de yine birçok kişi merak ediyor. Yüksek Sosyete Hazar Ergüçlü saç rengi de siyah olarak karşımıza çıkarken; bazı bölümlerde güzel oyuncunun renk açıcı kullandığı ve bu nedenle kahverengine yakın bir tonda karşımıza çıktığı görülüyor.

Sizin için Yüksek Sosyete Cansu saç rengi ve modeli adlı bir galeri dizayn ettik, galeriye bakarak güzel oyuncu Hazar Ergüçlü’nün Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan Yüksek Sosyete dizisindeki saç stili hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git