Yeni Yılın En Moda Bilezikleri

2017 Trend Bilezik Modelleri 

Bayanların aksesuar alanında yapacakları doğru tercihler; oluşturdukları kombinlerin çok daha modern ve güzel bir hale gelmesine yardımcı olmaktadır. Aksesuar noktasında genelde takılar bayanların imdadına yetişiyor. Takılar sayesinde gerek genç kızlar, gerekse de kadınlar; oluşturdukları kombinlerin çok daha dikkat çekici bir görünüme kavuşmasını sağlarlar. Takı denilince de akla bilezik, küpe, kolye gibi aksesuarlar geliyor.

Takı alanında en fazla dikkat çeken aksesuar parçası şüphesiz bilezikler oluyor. Farklı model bilezikler arasından her bayan kendi tarzına uygun olanı tercih ederek, kombinini bu şekilde taçlandırmaktadır. Genelde gümüş bilezikler daha fazla tercih görmektedir. Bunun en büyük nedeni ise; fiyatının daha uygun olmasıdır. Zira altın fiyatları yüksek olduğu için; altın bileziklerin fiyatları da ateş pahasıdır ve herkesin bu tür bilezikleri temin etmesi mümkün değildir. Bu yüzden fiyatları daha makul olan gümüş tasarımlı bilezikler tercih görmektedir. Bayan bilezik modelleri içerisinde fazlaca rağbet gören gümüş bileziklerin farklı motifli modelleri piyasada yer almaktadır. Firmalar tarafından özel olarak satışa sunulan bu bilezikler; daha çok özel gün ve gecelerde kadınların tercihidir.

en-moda-bilezik-modelleri-2017

Altının Asaleti

Altın bilezik modelleri; kişiyi daha zengin ve modern göstermektedir. Genelde gümüş bilezikler daha fazla tercih edildiği için; altın bilezik kullanan hanımlar çabucak fark edilmektedir. Altın bilezikleri genç kızlar pek fazla tercih etmezken; kadınların bu tür bileziklere olan ilgileri daha fazladır. Altından yapılma bileziklerin de tıpkı gümüş bilezikler gibi farklı modelleri piyasada mevcuttur ve kadınların beğenisine sunulmaktadır.

Düğünlerde de tercih edilen altın bilezikler; genelde damat ya da gelin adayının yakınları tarafından takılmaktadır. Gelinin ya da damadın yakın akrabaları tarafından takılan altın bilezikler; düğünlerde de ciddi şekilde ilgi görmeye devam ediyor. Genelde düğünler İlkbahar-Yaz dönemlerinde daha çok yapıldığından; bu dönemlerde altın bileziklere olan rağbet daha da artmaktadır.

2017-altinbas-bilezik-modelleri

Takı konusunda tercih edilen bilezikler; abiye kıyafet ve elbiselerin de daha modern ve daha asil bir hale gelmesine yardımcı olmaktadır. Bilezikler, bayanların daha kendinden emin ve cesur bir tarza bürünmelerine de olanak tanımaktadır.

En güzel ve en şık bilezik tasarımları fikir sahibi olmanız adına aşağıdaki galeride yer alıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git