Yeni Sezonun En Güzel 5 Anne Kız Kombini

Yeni Sezonun En Güzel 5 Anne Kız Kombini
5 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 924 kez okundu.

Yeni Sezonun En Güzel 5 Anne Kız Kombini

Yeni sezonda da yine anne kız kombinleri bir hayli moda olacak. Sonbahara özel olarak tasarlanan anne kız giyim parçalarını bir araya getirerek, siz de kızınızla göze çok hoş gelen kombinler elde edebilirsiniz. Eğer şuan için hamileyseniz ve kız annesi adayı iseniz; galerimizde yer alan resimleri arşivinizde saklayabilir ve doğacak kızınızla birlikte güzel kombinler oluşturabilirsiniz. İşte yeni sezona damga vurması beklenen en güzel 5 anne kız kombini

Punk Stili Oluşturun

2016 2017 Sonbahar Kış Anne Kız Kombini

Çizgili trend kıyafet ya da elbiseleri bir araya getirin. Çizgili bir elbise üzerine motorcu ceketi giyin ve üzerine de oldukça iddialı aksesuarlar tercih edin. Bu şekilde kızınızla birlikte punk stili oluşturarak, uyumlu bir duruş sergileyebilirsiniz.

Desenli Üst ve Beyaz Etek Kombini

2016 2017 Sonbahar Kış Desenli Üst Beyaz Mini Etek Anne Kız Kombini

Çizgili ya da desenli üstleri, beyaz mini eteklerle kombin ederek; kızınızla birlikte hoş bir uyum elde edebilirsiniz. Bu eleştirme altına siz topuklu bot giyebilirsiniz. Kızınızın ise uygun bir babet ile stilini tamamlamasını gerekiyor. İsteğinize göre siz de kızınız gibi babet giyebilirsiniz.

Anne ve Kızlara Özel Elbiseler

2016 2017 Sonbahar Kış Anne Kız Elbise Kombini

2016 2017 anne kız kombinleri içerisinde tek parça elbiseler de dikkat çekiyor. Kendiniz için nötr tonda seksi bir elbise seçebilir, kızınız için ise; yaşına uygun tül etekli bir elbise tercih edebilirsiniz. Altına da altına rengi babetler giyerek uyum yakalayabilirsiniz.

Çiçek Desenli Elbise Ya Da Etekler

2016 2017 Sonbahar Kış Çiçek Desenli Anne Kız Kombinleri

Çiçek deseni ile dikkat çeken etekleri kendiniz için, elbiseleri de kızınız için tercih ederek; güzel bir anne kız kombini oluşturabilirsiniz. Çiçek deseni ile dikkat çeken eteğinizin üzerine desenli bir bluz alabilir ve çapraz omuz çantası kullanabilirsiniz. Ayakkabı tercihinde ise; hem kendiniz, hem de kızınız için babetler çok doğru bir seçim olacaktır.

Parlak Mavi Elbise ve Kıyafetler

2016 2017 Sonbahar Kış Anne Kız Stili

Rengi mavi ve parlak bir yapıda olan elbise ve kıyafetler sayesinde kızınızla uyumlu bir görüntü çizebilirsiniz. 2016 2017 anne kız stilleri arasında en güzel kombinlerden bir tanesi olan parlak mavinin yer aldığı kıyafet ve elbiseler; sizi oldukça şık gösterirken, kızınızı da oldukça sevimli gösterecektir. Kendiniz için parlak mavi bir ceket ya da elbise, kızınız için de mavi renginin yer aldığı desenli bir elbise tercih edebilirsiniz. Kızınız için tercih ettiğiniz elbisenin üzerine beyaz bir hırka alarak, yeni sezona uygun bir seçim yapmış olacaksınız.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git