Yeni Sezon Güneş Gözlükleri

Yeni Sezon Güneş Gözlükleri
28 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.198 kez okundu.

2017 İlkbahar-Yaz Güneş Gözlüğü Modelleri

Güneş gözlüğü kullananların sayısı genel olarak yaz aylarının gelmesi ve güneşli gün sayısının artması ile birlikte yükselişe geçiyor. Aslında güneş gözlükleri sadece yazın değil, aynı zamanda kışın da kullanabilecek bir aksesuar parçasıdır. Nedense biz kadınlar yazın güneş gözlüklerini daha sık tercih ediyor ve daha cool olduğumuz kombinlere bu şekilde imza atıyoruz. Gözümüzü güneşin zararlı ışınları olan UVA ve UVB’den koruyan, aynı zamanda da daha havalı bir görünüme kavuşmamızı sağlayan güneş gözlüğü modelleri; yeni sezonda da çarpıcı tasarımları ile göz dolduruyor.

Aynalı güneş gözlüğü

Her sezon olduğu gibi bu sezonda da yine birbirinden farklı güneş gözlükleri trend olarak dikkat çekiyor. Sezonun en hit gözlükleri ise; aynalı güneş gözlükleri olarak karşımıza çıkıyor. Birkaç sene öncesinde demode diye yüzüne bile bakılmayan aynalı güneş gözlüğü modelleri; günümüzün hit parçaları arasında yerini almaya başladı.

Yuvarlak güneş gözlüğü

Birkaç senedir hükmünü sürdürmeye devam eden yuvarlak model güneş gözlükleri; bu sezon da yine etkisini gösteriyor. Yuvarlak merceği ve tasarımı ile göze gayet hoş gelen bu güneş gözlüğü modelleri; herkesin kullanabileceği bir model değil. Ne yazık ki yüzünüzün kare ya da dikdörtgen gibi bir şekle sahip olması gerekmektedir. Gözlüğün bitiş noktası ile kulakları aynı sıradaysa ve yan kısımlarda boşluk yok ise; işte yuvarlak gözlük tam da size göre bir seçim olacaktır.

Kare güneş gözlüğü

Eğer oval bir yüz hattına sahipseniz; sizin de yuvarlak güneş gözlüklerinden uzak durmanız ve kare görünümüne sahip olan güneş gözlüğü modellerini tercih etmeniz lazım. Eğer yüzünüz büyükse; kare güneş gözlükleri tam da size göre bir seçim olacak.

Kelebek güneş gözlüğü

Son zamanlarında trend güneş gözlüğü modelleri arasında yerini almış olan kelebek gözlükler; üçgen ya da ters üçgen yüz şekline sahip olan kadınların seçimi olmalıdır.

Clip on güneş gözlüğü

Yuvarlak, kare, aynalı, kelebek tarzı güneş gözlüklerinin yanı sıra; farklı şekil ve desenlerde olan birçok güneş gözlüğü de piyasada yer alıyor. Bunları tercih ederek de, sıra dışı bir karaktere bürünebilir ve tarzınızı daha kolay bir şekilde yansıtabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git