Yeni Modev TV Ünitesi Modelleri ve Fiyatları

Yeni Modev TV Ünitesi Modelleri ve Fiyatları
5 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.266 kez okundu.

Yeni Modev TV Ünitesi Modelleri ve Fiyatları

Geçenlerde Carrefour’u gezerken teknoloji bölümüne bir bakmak istedim. Karşıma Modev’in 3 farklı TV ünitesi modeli çıktı. Hepsi de hoşuma gitti arkadaşlar. Fiyatlarına baktım, çok da pahalı gelmedi bana. Modev’in yeni sezon TV ünitesi modelleri arasında; siyah, beyaz ve kahverengi renklerine rastladım. Benim hoşuma en çok siyah renkte olan TV ünitesi gitti. Şimdi sizlere biraz bunlardan bahsedeceğim.

Siyah TV Ünitesi Modeli ve Fiyatı

Modev Siyah TV Ünitesi

Yukarıdaki resimde görmüş olduğunuz Modev’in siyah renkli TV ünitesidir. Hoş tasarımı ve 2 yanda çizgili detayı ile baktığınız zaman gayet şık duruyor. Fiyatı da bayağı uygun. Modev’in yeni TV ünitesi modelleri arasında yer alan siyah TV ünitesi; 379 TL’den alıcıları ile buluşuyor. İsterseniz nakit olarak satın alabilir, isterseniz de kredi kartına farklı taksit imkanları ile taksit yaptırarak alabilirsiniz arkadaşlar.

Kahverengi TV Ünitesi Modeli ve Fiyatı

Modev Kahverengi TV Ünitesi

Siyah ve beyaz rengine oranla daha sade bir görünüme sahip. Kahverengi TV ünitesinin fiyatı ise diğerlerinden biraz daha pahalı. Ancak rakamlara baktığınız zaman aralarında öyle uçurum da bulunmuyor. Modev’in kahverengi TV ünitesinin fiyatı 399 TL. Yine nakit ya da kredi kartına taksit yaptırarak satın alma fırsatına sahipsiniz arkadaşlar.

Beyaz TV Ünitesi Modeli ve Fiyatı

Modev Beyaz TV Ünitesi

En sona beyaz renkte Modev TV ünitesini sakladım. Genelde beyaz rengi mobilyalarda pek sık tercih edilmiyor. Ancak siz evinizde her alanda beyazın şıklığını oluşturmak isterseniz; Modev’in beyaz renkte olan TV ünitesini satın alabilirsiniz. Model olarak siyah renkte olan TV ünitesine benziyor, fiyatı ise; 329 TL arkadaşlar.

Sizin için zaman zaman bu şekilde alışveriş merkezlerini gezip çeşitli bilgiler toplayacağım.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git