Yeni Gelinlik Modelleri

Her yıl özel olarak yenilenen gelinlik modelleri ile bayanlar yapacakları düğünlerde şık ve zarif bir görünüme sahip olmaktadırlar. 2016 yılı için de özel olarak üretilen tasarımlar şuan için piyasadaki yerini almayı başladı. 2016 yılı için üretilen gelinliklerde; farklı modellerin yer alması dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Yeni gelinlik modelleri arasından seçim yapacak olan gelin adayları; seçecekleri modelin vücutlarına uygun olmasına da özen göstermelidirler. Zira gerek bol gelen, gerekse de dar olan gelinlikler; gelin adaylarının düğünde istedikleri görünüme sahip olmalarının önüne geçmekte ve adeta onların güzelliklerine kep vurmaktadır. Yeni sezon için üretilmiş olan gelinlikler arasından; kapalı giyinen bayanlar da, açık giyinen hanımlar da tarzlarına uygun olanı rahatlıkla bulabilirler.

Yeni Sezon Straplez Gelinlik Modelleri

Yeni gelinlik modelleri arasında; tesettürlü bayanlar için ve cesur giyinmeyi tercih eden hanımlar için farklı modellerin yer alıyor olması, herkesin kendi tarzına uygun olan gelinliği kolay bir şekilde bulması adına önemli bir fırsat olmaktadır. Yeni sezon için üretilen gelinlikler arasında; farklı modeller bulunduğu için, tarzları farklı olan gelin adayları; aradıklarını elleri ile koymuş gibi bulurlar. Dantelli, tüllü, straplez, kapalı, askılı gelinliklerin ön plana çıktığı bu alanda; dekolteli, işlemeli, taşlı, tek omuzlu, kurdeleli, prenses ve daha farklı gelinlik modelleri de yer almaktadır. Bir bayan gelinliği seçmeden önce; onu tamamlayacak olan parçalar konusunda da araştırmaya yapmaya başlamalıdır.

Yeni Sezon Taşlı Gelinlik Modelleri

Yeni gelinlik modelleri; her ne kadar tek başına şık ve zarif olsa da, bir bayanın sadece bir gelinlik modeli ile istediği tarzı elde etmesi pek de mümkün değildir. Gelin tacı, duvak, gelin saçı, gelin başı ve gelin çiçeği gibi detaylara da dikkat edilerek gelinliğin oluşturulması dikkat edilmesi gereken bir konu olmaktadır.

Yeni sezon için üretilen yeni gelinlik modelleri, gelinlik fiyatları ile birlikte aşağıdaki galeride yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git