Yazlık Dar Kesim Spor Kombin

Yazlık Dar Kesim Spor Kombin
11 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.005 kez okundu.

Yazlık Dar Kesim Spor Kombin

Yaz aylarında havaların ısınması ile birlikte daha rahat ve ferah kıyafetleri tercih ederek kombinlememiz gerekiyor. Bu doğrultuda sizin için yaza özel spor bir kombin tasarladık. Bu kombin ile günlük dışarı gezmelerinizi gerçekleştirebilir, sahile giderek yürüyebilir ve hatta spor egzersizleri yapabilirsiniz. Yani yaza özel istediğiniz bir kombin sizlerle karşı karşıya. Özellikle 20’li yaşlardaki genç kızlara uygun olan bu kombin; hem vücudun daha estetik görünmesine yardımcı olacak, hem de daha rahat hareket etme imkanını size tanıyacaktır.

Yazlık Spor Kombin

Yukarıdaki resimde yer alan kombinimiz; 20’li yaşlardaki genç kızlar için özel olarak hazırlanmıştır. Görüldüğü gibi spor ve dar kesim kıyafetler yer almaktadır. Toplamda 3 parçanın yer aldığı bu kombinde; siyah bir tayt, siyah bir kısa üs ve spor ayakkabı bulunuyor. İster spor yaparken, isterseniz de yazın günlük yaşantınızda dışarıya çıkarken bu kombini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bizim tavsiyemiz; aşırı kilosu olmayan genç kızların bu kombini kullanmalarıdır. Her ne kadar genç kızlar için uygun bir kombin olsa da, 30’lu, hatta 40’lı yaşlardaki kadınlar da rahatlıkla bu kombini tercih edebilirler. Biz bu kombinde; siyahla beyazın eşsiz uyumuna dikkat çekmek istedik. Bu yüzden siyah tayt ve kısa üs altına beyaz spor ayakkabı tercih ettik. Siz de tam tersini yapabilir ya da siyah taytın üzerine beyaz bir üs ve isteğinize göre siyah ya da beyaz bir spor ayakkabı giyebilirsiniz. Aynı şekilde pembe renkli spor ayakkabılar da; kadınların bu kombinde kullanabilecekleri bir spor ayakkabı modelidir.

Bu kombin ile yazın çok rahat edecek ve vücudunuzu daha fazla ön plana çıkaracaksınız. Hem yaza uygun rahat bir kombin oluşturmuş olacak, hem de bütün dikkatleri üzerinize çekmeyi başaracaksınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git