Yaz’ın Öyküsü Vildan Atasever – Umut Saç Modeli

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve kısa sürede herkesin ilgisini çekmeyi başaran Yaz’ın Öyküsü dizinde Umut karakteriyle ön plana çıkan Vildan Atasever bu kez yeni tarzıyla izleyicilerin karşısına çıkıyor. Anneyi oynadığı için daha olgun bir tarza sahip olan Vildan Atasever; yeni saç modeliyle de büyük beğeni topluyor. Yaz’ın Öyküsü Vildan Atasever saç modeli; kumral üzerine röfle olmaktadır. Yaz’ın Öyküsü Umut karakterinin saç modeli dizinin bölümlerinde farklı şekillerde karşımıza çıkıyor.

Yaz’ın Öyküsü Vildan Atasever saç rengi kumral ve kahve tonlarında karşımıza çıkarken; bazı bölümlerde saçların renginin koyulaştığını, bazı bölümlerde de açıldığını görüyoruz. Yaz’ın Öyküsü Umut saç rengi; dizinin bölümlerine göre farklılık gösterirken; saç modeli de yine bazı bölümlerde uzun, bazılarında ise kısa şekliyle karşımıza çıkıyor.

Yaz’ın Öyküsü Vildan Atasever saç stili; olgun ve ayaklarının üzerinde durmaya çalışan bir kadını temsil edecek cinsten. Zaman zaman dizide kısa saç modeliyle karşımıza çıkan Vildan Atasever; zaman zaman da topuz saç modeli ile ekranlarda oluyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git