Yaz’ın Öyküsü Ece Çeşmioğlu – Yaz’ın Saç Modelleri

Yaz’ın Öyküsü isimli dizide başrol oyuncusu olan Ece Çeşmioğlu dizideki adı ile Yaz, çok iyi bir oyunculuk sergiliyor. Yanı sırada uyguladığı saç modellerinden de söz ettiriyor. Ece Çeşmioğlu saç modeli tercihini düz formlardan yana kullanıyor. Bu saç modeli de onu masum ve prenses gibi gösteriyor.

Yaz karakteri ile büyük yakalayan oyuncu saç rengi için ise açık kumral tonlarını tercih ediyor. Güneş ışığı vurduğunda hafif sarıya çalan saçları ile büyük beğeni topluyor. Ece Çeşmioğlu saç modeli olarak genellikle saçı ortadan iki yana ayırıyor ve düz formda kullanmaya çalışıyor. Bunun içinde düzleştirici kullanıyor. Ayrıca saç bakımında da doğal ürünlerden destek aldığını söyleyebiliriz. Zira saçı gayet güçlü ve bakımlı gözüküyor. Katıldığı bir tv programında saçlarını ilk defa düz kullandığını açıklayan güzel oyuncu eskiden maşalı ve dalgalı kullanıyordu.

Ece Çeşmioğlu saç modelleri galerisi ile siz de uygulamış olduğu saç modeline ve rengine yakından göz atabilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğum bu yazıyı umarım beğenirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git