Yazın Kısa Saçlar Daha Fazla İlgi Görüyor

Yazın Kısa Saçlar Daha Fazla İlgi Görüyor

Yaz aylarında ülkemizde havalar birçok bölgede bunaltıcı derecede sıcak olduğu için, bayanlar genelde kısa saçları tercih ediyorlar. Bu şekilde hem banyo yaptıklarında saçlarını yıkama, durulama ve kurutma zahmetine girmiyorlar, hem de sıcak havaların etkisi ile saçlarda yağlanma oranı da azalıyor. Bu yüzden özellikle de stil sahibi hanımların, kısa saç modelleri içerisinden seçim yaptıklarını görüyoruz. Aslında dünyanın birçok yerinde yaygın olan kısa saç stili; ünlü isimlerin de tercih ettikleri saç modelleri arasında yer alıyor. Rihanna, Emma Watson gibi isimlerle birlikte daha da popüler bir hale gelen kısa saç modelleri; kadınların saç bakımı, yıkama ya da saç yapma derdi ile uğraşmasının da önüne geçmiş oluyor.

2016 Rihanna Kısa Saç Modeli

Rihanna Başlattı Tüm Dünya Tercih Ediyor

Dünyada Rihanna ile birlikte bir hayli yaygınlaşan kısa saç stilleri; bayanların kendilerine daha fazla güven duymasına da yardımcı oluyor. Bir nevi karakteristik açıdan da kısa saç modeli kadınların tercih ettikleri modeller arasında yerini alıyor. Düz kesim kısa saçlar, kıvırcık kısa saçlar, dalgalı kısa saçlar ve özellikle bu yaz saç modası içerisinde yerini alan geometrik kesim kısa saçlar; kadınların en fazla tercih ettikleri seçeneklerden oluyor.

Eğer siz de yazın saç baş derdi ile uğraşmak istemiyor ve biraz olsun kendinizi ferahlatmak istiyorsanız; yeni sezonun kısa saç modelleri arasından tarzınıza göre seçim yapabilirsiniz. Bu şekilde kendinizi daha rahat hissedecek ve emin adımlarla yaşantınızda da tam yol ileri gideceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git