Yazın Kadınların En Fazla Kullanacağı 5 Ruj Rengi

Yazın Kadınların En Fazla Kullanacağı 5 Ruj Rengi
3 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.189 kez okundu.

Yazın Kadınların En Fazla Kullanacağı 5 Ruj Rengi

Yaz ayları ile birlikte tarzlarını değiştirecek olan hanımlar; makyajlarını da daha farklı tonlarda yapacaklar. Özellikle Sonbahar ve Kış dönemlerinde koyu makyaj ön plana çıkarken, yazın daha açık tonlardaki makyajlar kullanılacak. Makyaj denilince olmazsa olmazlardan olan ruj renkleri de değişecek. Yazın açık ve canlı renk rujları tercih edecek olan bayanlar, bu şekilde baharı da dudakları ile müjdeleyecekler. Enmodabox.com olarak size yazın kadınların en fazla tercih edeceği 5 ruj rengini sunacağız.

Kırmızı Ruj Renkleri

Kırmızı Ruj Vazgeçilmez

Her dönem kadınların en fazla tercih ettiği ruj rengidir kırmızı. Yazın da yine birçok bayanı kırmızı ruj rengini kullanırken göreceğiz. Yazın kırmızının açık tonları ile kadınlar yaza uygun makyaj oluştururken büyük kolaylık sağlayacaklar.

Pembe Ruj Renkleri

Pembe Ruj İle Sevimli Duruş

Genelde 18 ila 30 yaş arası genç kızlar tarafından pembe ruj rengi tercih ediliyor. Yazın en fazla dikkat çeken ruj renkleri arasında; pembe ruj rengi de yerini alacak. Birçok genç kızı günlük yaşamda bu ruj rengi ile göreceksiniz.

Nude Ruj Renkleri

Nude Tonları Yaza En Uygun Ruj Olacak

Hafif bir makyaj yapmayı tercih eden bayanlar; yazın nude tonlarındaki rujları sıkça kullanacaklar. Bu şekilde dudakların orijinal rengi de kaybolmamış olacak.

Şeftali Ruj Renkleri

Şeftali Ruj Rengi İle Çekici Görünüm

Yaz demek birçok bayan için şeftali tonlarındaki ruj anlamına geliyor. Güneşin parıltısını da bünyesinde barındıran bu ruj rengi; birçok bayanın yaz aylarındaki makyajında yerini alacak.

Turuncu Ruj Renkleri

Turuncu Tonlarındaki Rujlar Moda Olacak

Mercan, nar çiçekleri, kayısı rengi gibi farklı turuncu tonlarındaki rujlar bu yazın moda olacak. Şeftali rengi de aslında turuncunun bir tonu. Ancak şeftali rengi için ayrı bir parantez açmak istedik. Çünkü kadınlar bu tonu sıkça tercih ediyorlar. Şeftali tonundan sıkılan bayanlar ise; turuncunun farklı tonlarını tercih edebilirler.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git