Yaza Özel Birbirinden Şahane Prenses Model Gelinlikler

Yaza Özel Birbirinden Şahane Prenses Model Gelinlikler

Genelde ülkemizde birçok kişi bahar ve yaz aylarında düğün yapar. Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında eğer olağanüstü bir durum yoksa; çiftler bu tarihte düğün yaparak dünya evine girerler. Yazın düğün yapacak olan gelin adayları için de; gelinlik tasarımı yapan markalar, modellerini yaza özel olacak şekilde dizayn ederek piyasaya sürerler. Yazın gelin adaylarının en çok ilgisini çeken modellerin başında ise; prenses model gelinlikler gelmektedir. Bu tür gelinlikler ile birlikte gelin adayları son derece şık ve bir o kadar da alımlı bir duruşa sahip olma imkanı ile karşı karşıya kalırlar. Gelin adayları için özel olarak dizayn edilen prenses model gelinliklerin içerisinde; farklı seçenekler de mevcuttur. Örneğin bir kişi cesur giyinmeyi tercih ediyor ise; dekolteli, yırtmaçlı ya da kısa prenses gelinlikleri tercih eder. Tesettürlü gelin adayları ise; kapalı bir şekilde tasarlanmış olan prenses gelinlikler arasından seçimlerini yaparak, düğünlerinde en güzel olma yolunda önemli bir adım atmış olurlar. Şimdi sizlere yazlık prenses gelinlik modelleri içerisinden birçok farklı seçeneği sunacağız.

Tesettüre Uygun Prenses Gelinlikler

Kapalı giyinen gelin adaylarının birçoğu yaz aylarında tesettürlü prenses gelinliklere yöneliyorlar. Bu şekilde herkesin ilgisini çekme imkanı bulurken; muhafazakar görüntülerinden de ödün vermemiş oluyorlar.

Dekolteli Prenses Gelinlikler

Sırt ve göğüs dekolte detayı bulunan prenses gelinlikler; daha çok cesur bir giyim tarzına sahip olan ve vücuduna güvenen gelin adayları tarafından tercih edilmektedir. Bu şekilde düğüne katılan herkesi etkilemek daha kolay olacaktır.

Yırtmaçlı Prenses Gelinlikler

Derin ya da hafif yırtmaç detayı bulunan yazlık prenses gelinlikler de yine cesur gelin adayları tarafından seçimi yapılan modeller arasında yer alıyor. Bu tarz gelinlikler ile bacakların güzelliği de bir şekilde ortaya çıkmış oluyor.

Kabarık Prenses Gelinlikler

Yazlık prenses gelinlik modelleri 2016 tasarımları içerisinde de en fazla dikkat çeken model; kabarık prenses gelinlikler oluyor. Gelin adayı bu tarz gelinlik tasarımları ile birlikte muazzam bir görünüme kavuşuyor.

Dantelli ve Taşlı Prenses Gelinlikler

Prenses model gelinliklerde en fazla dikkat çekeni; dantele ve taş detayı olan modeller oluyor. Zira bu şekilde ilgi çekmek daha kolay bir hale gelmiş oluyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git