Yatak Odalarına Özel Dekoratif Ayna Modelleri

Yatak Odalarına Özel Dekoratif Ayna Modelleri
18 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 613 kez okundu.

Yatak Odası İçin Dekoratif Ayna Modelleri

Yatak odalarında tercih edilen dekoratif aynalar, bu bölüme şık bir görünüm katarken, yaşayacağınız aşkı da doyumsuz kılar. Yuvarlak, kare, dikdörtgen gibi farklı geometrik şekilleri ile dikkat çeken dekoratif ayna modelleri içerisinden seçim yaparken, yatak odanızın boyutunu, duvar rengini ve mobilya seçimlerini dikkate alarak hareket etmelisiniz.

Yatak odalarının daha ferah ve havadar bir şekilde dizayn edilmesi için tercih edilen dekoratif ayna modelleri; eşinizle yaşayacağınız romantik dakikalara da ayrı bir heyecan katacaktır. Mekanın daha geniş görünmesini sağlayacak olan dekoratif aynaları, nerede kullanacağınıza dikkat etmelisiniz. Genelde makyaj masalarının üzerinde duracak şekilde tercih edilen aynalar; bir boy aynası olarak da yatağınızın yakının yer alabilir. Çerçeve rengini seçerken, odanızın genel renk durumuna dikkate alarak hareket etmelisiniz. Metalik ve Gold renklerin trend olduğu bu sene, yaza özel olarak tasarlanmış canlı renk çerçevelere sahip olan aynaları da seçebilirsiniz. Bu arada Mudo, Tepe Home ve IKEA’nın bu alandaki eşsiz tasarımlarına göz atmadan, yatak odanız için hangi aynayı seçeceğinize karar vermeyin. Şimdi sezonun trendi dekoratif ayna modellerine hep birlikte göz atalım.

En Güzel Dekoratif Ayna Modelleri

Yuvarlak dekoratif ayna modeli

Modern bir çerçeve ile dikkat çeken, yatak odalarına özel, yuvarlak görünümlü dekoratif ayna ile yatak odalarınızda romantik havayı yakalayacaksınız.

IKEA dekoratif ayna modeli

Her sezon olduğu gibi, bu sezonda da yine IKEA farkı ile yatak odalarınız daha ferah ve geniş bir görünüme kavuşacak.

Kalpli Dekoratif Ayna Modeli

Kalp görünümü ile dikkat çeken, yatak odalarına özel dekoratif ayna ile aşkınız depreşecek.

Mudo dekoratif ayna modeli

Mudo’dan yeni yıla özel yatak odaları için büyük boy, dikdörtgen şeklindeki aynaları tercih ederek, bu bölümü daha geniş bir hale getirebilirsiniz.

Tepe Home dekoratif ayna modeli

Tepe Home’un makyaj masası üzerine konulabilecek dekoratif aynaları ile güzelliğinizi daha net bir şekilde göreceksiniz.

Dekoratif boy aynaları

Dekoratif boy aynalarını yatak odalarınızda kullanarak, hem bu bölüme derinlik kazandırabilir, hem de stilinizi baştan aşağıya inceleyebilirsiniz.

Dikdörtgen dekoratif ayna modeli

İşlemeli çerçevesi ve dikdörtgen görünümü ile yatak odalarına uygun dekoratif aynalar, odanızın daha geniş, ferah ve iç açıcı olmasını sağlayacaktır.

Yatak odası dekoratif ayna modeli

Kristal çerçeveli, yuvarlak tasarımlı dekoratif aynalar, yatak odalarınıza farklı bir ambiyans katacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git