Victoria’s Secret 2016 Swim Katalogu Karşınızda

Victoria’s Secret 2016 Swim Katalogu Karşınızda

Dünyaca ünlü top modelleri bünyesinde barındıran ve her sezon defileleri ile insanları kendisine hayran bırakan Victoria’s Secret; bu kez 2016 Swim katalogu ile hayranlarının karşısına çıkıyor. Dünya çapında geniş bir hayran kitlesine sahip olan Victoria’s Secret’in bu yılki Swim katalogunda; birbirinden çarpıcı bikini ve mayolar yer alıyor.

Yeni Sezon Victoria's Secret Bikini modelleri

2016 Victoria’s Secret Swim katalogu bir kez de Victoria’s Secret hayranlarını heyecanlandıracak. Enmodabox sitesi olarak moda haberleri ile sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz ve bu kez dünyaca ünlü top modellerin boy gösterdiği dünyanın en önemli markalarından bir tanesi olan Victoria’s Secret’in 2016 yılı için özel olarak tasarladığı bikini ve mayoları karşınıza çıkarıyoruz. Kapak resminde İsveç asıllı güzel Elsa Hosk’un örgülü bikinisinin yer aldığı bu katalogda yine melekler bizi heyecanlandıracak pozlar vermiş. Bohem tarzlardan esinlenilerek oluşturulmuş olan bikini ve mayolar; farklı siluetlerde karşımıza çıkıyor. Örgü tasarımlar bu sezon Victoria’s Secret’in katalogunda en fazla dikkat çeken parçalar arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra farklı renk blokları ile tasarlanmış olan parçalar, spor modeller ve seksi bant detaylarının bulunduğu bikini ve mayolar da yine dünyanın önde gelen iç giyim markasının bu sezonki katalogunda en fazla dikkat çeken parçalar arasında kendisine yer buluyor.

Victoria-Secret-Swim Katalogu 2016

Elsa Hosk, Miranda Kerr, Adriana Lima gibi dünyaca ünlü top modelleri bünyesinde barındıran Victoria’s Secret; 2016 yılı Swim katalogu ile yine başınızı döndürecek. Siz de bu bikini ve mayolardan ilham alarak tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Aşağıdaki galeride Victoria’s Secret 2016 Swim katalogu yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git