Victoria Beckham Los Angeles Sokaklarında Baharı Kucaklıyor

Victoria Beckham Los Angeles Sokaklarında Baharı Kucaklıyor

Sokak stilinin en fazla konuşulan ünlüleri arasında yer alan Victoria Beckham; sadelikten yana olmaya devam ediyor. Daha sade kıyafet ve elbiseleri tercih eden dünyaca ünlü model ve şarkıcı; siyah, beyaz ve sarı renklerini fazlaca kullanmaya başladı bile. Bunun yanı sıra parlak elbiseleri de kullanan ünlü şarkıcı ve model; kot pantolon tercihinde de bulunuyor. Genelde düz ve sade kot pantolonları tercih eden Victoria Beckham; pantolon tercihinde dar paça değil de, bol paçayı seviyor. Giydiği platform topuklu ayakkabılar da onun bu bahar stilinde en fazla dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor. Genelde çocukları ile sokakta görmeye alıştığımız güzel yıldızı; zaman zaman da tek başına dışarıya çıktığında görüyoruz.

Victoria Beckham Yazlık Elbise Kombinleri

Baharı Los Angeles sokaklarında en güzel hali ile karşılayan Victoria Beckham’ın saç stiline bakacak olursak; genelde saçlarını bir tarafa toplayıp, yandan öne doğru sarkıtmayı seviyor. Saçları ile pek fazla oynamadan hafif dalgalı bir görünüm ile doğal haline yakın bir şekilde dizayn ediyor. Oluşturduğu birçok kombinde bu saç stilini tercih ettiğini net bir şekilde görebilirsiniz. Los Angeles sokaklarında tarzı ve cazibesi ile birçok kişiyi büyülemeyi başaran dünyanın en önemli top modellerinden Victoria Beckham’ı pek fazla kısa kıyafet giyerken görmüyoruz. Miniden olabildiğince uzak duran güzel şarkıcı; boyunu daha uzun gösteren yüksek bel pantolonları ve topuklu ayakkabıları kullanmayı ihmal etmiyor.

Sokak Modası Victoria Beckham

Victoria Beckham bu baharı Los Angeles sokaklarında en güzel hali ile karşılarken; sade bir makyaj tercihinde bulunuyor. Doğal güzelliğine güvenen ünlülerin başında geliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git