Uzun Etekler Nasıl Kombin Edilir?

Uzun Etek Kombinleri

Son yılların moda giyim parçası olan uzun etekler; doğru bir şekilde kombinlendiği takdirde, ilgili bayanın şık ve zarif bir duruşa sahip olmasına yardımcı olacaktır. Uzun eteklerinizle oluşturacağınız şık stiller sayesinde; her türlü ortama girebilir ve gireceğiniz ortamda modern görünümünüz sayesinde herkesi etkileyebilirsiniz. Uzun eteklerin nasıl kombin edilmesi gerektiği hakkında bir fikriniz yoksa; mutlaka siz değerli okurlarımız için hazırlamış olduğumuz bu yazıya göz atın.

Kalem Uzun Etek Kombinleri

Uzun boyu ile dikkat çeken kalem etek modelleri; aşağıya doğru dar bir görünümdedirler. Gerek yazın, gerekse de kışın bu tür etekleri kombin edebilir ve daha modern bir duruş yakalayabilirsiniz. Eğer boyunuz yeteri kadar uzun değil ise; mutlaka uzun kalem eteklerin yüksek belli olan modellerini tercih edin. Bu şekilde hem boyunuz daha uzun görünecek, hem de kuğu gibi süzüleceksiniz. Uzun kalem eteklerin üst parçası bel hizasını kapatmayacak modellerden seçilmelidir. Yani üst bölüme giyilecek olan gömlek, bluz, tişört ya da kazakların uzun olmamasına dikkat etmeniz gerekiyor. Askılı ve kısa boylu tasarımları bu noktada tercih edebilirsiniz.

Uzun Kloş Etek Kombinleri

Çan etek adıyla da bilinen kloş etek modelleri; birçok bayanın kombin yaparken tercih ettiği bir parçadır. Ancak birçok bayan doğru bir şekilde uzun yapıdaki kloş etekleri kombinleyemediği için; ortaya hiç de hoş olmayan bir görüntü çıkar. Hem rahat yapıları, hem de kusurları gizleyici özellikleri ile dikkat çeken uzun kloş etekler; bel çevresini kapatmayacak olan üst giyim modelleri ile kombin edilmelidir. Tıpkı uzun kalem eteklerde olduğu gibi, aynı tarzda üst giyim parçaları kullanılmalıdır. Kloş eteklerin nasıl kombin edildiğine ilişkin video anlatımlı konumuza buradan bakabilirsiniz.

Uzun Pileli Etek Kombinleri

Genelde yaz aylarında tercih edilen pileli etek modelleri; bayanlar tarafından her yıl tercih edilen uzun etekler arasında yerini almaya devam ediyor. Geniş ve dar kesim seçenekleri ile piyasada yer alan bu etekleri en doğru şekilde kombin etmeli ve bu şekilde hoş bir duruş yakalamalısınız. Tişört, gömlek, bluz ve triko gibi üst giyim modellerinin yanı sıra; bir bady ile de pileli etekleri rahatlıkla kombin edebilirsiniz. Diğer adıyla plise etek olarak bilinen pileli eteklerin en güzel kombinlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Uzun etek kombinleri içerisinde yer alan pileli etekler; askılı ya da kısa kollu bluzlar sayesinde modern bir kombin elde etme fırsatını hanımlara sunarken, tişört ya da dar kesim gömleklerle de sportif bir şıklık elde etme konusunda bayanlara yardımcı olacaktır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git