Ünlülerin Retro Makyaj Savaşı

Ünlülerin Retro Makyaj Savaşı
4 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 355 kez okundu.

Makyaj Savaşı: Taylor Swift Vs. Bianca Balti

Son yılların popüler makyaj trendi olarak dikkat çeken retro makyaj; ünlülerin dünyasında da çetin mücadelelere sahne oluyor. Başrollerinde dünyaca ünlü isimler Taylor Swift ve Bianca Balti’nin yer aldığı elegan makyaj savaşında, kazananın kim olduğunu siz belirleyin ve yazımızın hemen altına yorumunuzu girin.

Hem Taylor Swift, hem de Bianca Balti; makyaj yaparken mutlaka can alıcı gözlerini ortaya çıkarıyor. Mavi gözlerini vurgulayan makyaj ile öne çıkan ünlü isimler; doğal güzelliklerine de gölge düşürmeden hareket ediyorlar. Bunun için aşırı kontrast olayına girmeden, göz rengine uygun tonlarda bir yüz makyajı tercih ediyorlar. Böylece hem doğallık ortadan kaybolmuyor, hem de gözlerin o seksi duruşu açık bir şekilde ortaya çıkıyor.

Taylor Swift Yoğunluktan Yana

Taylor Swift retro makyaj

Gözleri çok iri olmayan, ancak uzun şekli ile dikkat çeken Taylor Swift; makyajında eyelinerı mutlaka kullanıyor ve yoğun bir şekilde uygulayarak, gözlerinin o buğulu bakışına vurgu yapıyor. Sarışın ten renginin aksine, koyu renkleri tercih eden ve siyahı oldukça fazla kullanan dünyaca ünlü şarkıcı Taylor, yoğunluktan yana bir tavır takınıyor.

Katıldığı davetlerin birçoğunda mavi gözlerini öne çıkaran ve oldukça yoğun eyeliner kullanımı ile tamamen dikkati seksi gözlerine çeken Taylor Swift; kirpikleriyle sarı saçları arasında da, gümüş far sayesinde muhteşem bir kontrast yakalıyor.

Minimalist Bianca Balti

Bianca Balti retro makyaj

L’oreal Paris’in güzellik elçici Bianca Balti; uyguladığı makyaj teknikleriyle minimal bir karaktere sahip olduğunu açıkça gösteriyor. Doğal makyajı ile mavi gözlerine vurgu yapan ve sadelikten yana bir tavrı olan Bianca Balti; siyah eyeliner sayesinde gözlerini ortaya çıkarıyor. Ancak şunu belirtmek isteriz ki; eyelinerı, Taylor Swift gibi çok fazla yoğun kullanmıyor. Sade makyajı sayesinde zaten gözler kendiliğinden öne çıkıyor.

İri gözleriyle doğal makyajı tercih ederek, o muhteşem seksi bakışlara kavuşma konusunda çok fazla uğraşmıyor. Ten rengine uygun bir ruj tercih ederek, makyajında tamamen gözlere vurgu yapıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git