Ünlülerin Kot Pantolon Kombinleri

Ünlülerin Kot Pantolon Kombinleri
14 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 672 kez okundu.

Ünlü bayanlar özellikle sokak stillerini yansıtırken en çok kot pantolonu tercih ediyorlar. Kameralara yansıyan ünlü modellerin bu kadar cool olmasının sebebi denim tarzları olabilir mi?

Denim tarzı her geçen gün başka elbise parçalarına sıçrasa da amiral gemisi her zaman pantolon olmaya devam edecektir. Kot pantolonlarda bu yıl koyu renklerin ve özellikle siyahın ağırlığını görmekteyiz. Ünlülerin çoğu da tercihini siyah kot pantolondan yana kullanıyor.

Denim tarzın en büyük artıları; sizi genç, enerjik ve cool göstermesidir. Yalnız fit olmayan bayanlara kot pantolonu önermiyoruz. Onlara belli bir süre spor yapmalarını sonrasında da en sevdikeri kot pantolon modellerini giymelerini öneriyoruz. (Özellikle denim tarzı, fit bir vücut istediği için bunu belirtmek istedik.)

Şimdi ünlülerin kot pantolon kombinlerine biraz göz gezdirelim.

Bella Hadid Kot Pantolon Kombini

bella-hadid-kot-pantolon

Bella Hadid kot pantolonu kombinlerini cesur tercihlerden oluşturuyor. Özellikle kombinin üst tarafı çok cesur transparan parçalardan oluşuyor. Her ortama uygun olmayacak bir kombin olduğunu söylemek gerekir. Bu arada Bella Hadid de2016-2017 sonbahar kış trendleri arasında yer alan siyah renkte bir denim pantolon tercihinde bulunmuş.

Chrissy Teigen Kot Pantolon Kombini

chrissy-teigen-kot-pantolon-kombini
Chrissy Teigen, bu senenin modası olan siyah renkte bir pantolon tercih etmiş. Üzerine giydiği dekolteli ve parlak elbise ile kombinini tamamlamış. Topuklu ayakkabılar ile yeterince dikkat çekici ve seksi olan kombini bir kademe daha yukarı taşımış.

Kendall Jenner Kot Pantolon Kombini

kendall-jenner-kot-pantolon-kombini

Belki de o genç kızların en çok taikp ettiği modellik yapan ünlülerden birisi. Kendall Jenner koyu bir kot pantolon ile tshirt kombini yapmış. Ayrıca deri ceket ile çok cool bir tarz yakalamış. Oldukça başarılı…  

Lily Aldridge Kot Pantolon Kombini

lily-aldridge-kot-pantolon-kombini

Lily Aldridge bir başka kot pantolon kombini yapan ünlülerden birisi. Kot pantolon üzerinde kullandığı navy tshirt ve deri ceket genç kızlar için mükemmel bir örnek. Sivri burunlu deri topuklu ayakkabı ile kombin hem daha asi hem de daha cool bir hal almış.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git