Ünlülerin En Beğenilen Gelinlik Modelleri

Ünlülerin En Beğenilen Gelinlik Modelleri

Düğün yapacak olan gelin adaylarına ilham vermesi amacıyla; ünlü isimlerin düğünlerinde tercih ettiği gelinlikleri inceledik. Türkiye’deki ünlü isimlerin giydiği gelinlikler arasından; en fazla konuşulan ve en çok ses getiren modelleri bir araya getirdik. Pelin Karahan, Sinem Kobal, Neslihan Atagül, Neslişah Altıkoçlar ve Merve Boluğur gibi isimlerin giydiği gelinlik modelleri arasından siz de seçim yaparak, tıpkı bu ünlüler gibi şahane bir görünüme kavuşabilir ve adınızdan söz ettirebilirsiniz.

Beren Saat Gelinlik Modeli

Ünlülerin Gelinliklerinde Gösteriş Ön Planda

Düğünlerinde tercih ettikleri modern ve şık gelinlikler sayesinde herkesin uzun süre dilinden düşmeyen ünlü isimlerin; seksi görünüme sahip olan modellere daha fazla yöneldiklerini görüyoruz. Ünlülerin gelinlik modelleri içerisinde göğüs ve sırt dekolteli gelinliklerin yanı sıra; taşlı ve dantelli modeller de bir hayli rağbet görmüş durumda. Burcu Biricik, Sinem Kobal ve Neslihan Atagül derin göğüs dekoltesine sahip olan gelinlikleri tercih ederken; bu şekilde düğünlerinde herkesin dikkatini çekmeyi de başardılar. Neslişah Alkoçlar ve Merve Boluğur ise; uzun duvaklı dantel detayı olan modellerle boy gösterdi. Onlar da bu tarz gelinlikler sayesinde düğüne katılan davetliler tarafından tam not almayı ve akıllarda iz bırakmayı başardılar.

Siz de ünlü isimlerin tercih ettikleri gelinlik modellerini galerimizden inceleyebilir ve düğününüzde onların tarzında olduğu gibi modern ve şık bir duruş elde edebilirsiniz. Bu arada gelinlikleri incelerken; düğünün yapılacak olduğu mekanı ve düğün konseptini de dikkate alacak şekilde hareket etmenizde fayda var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git