Ufak Salonlar İçin Dekorasyon Fikirleri

Ufak Salonlar İçin Dekorasyon Fikirleri
24 Mart 2018 tarihinde eklendi, 41 kez okundu.

Küçük Salon Dekorasyon Önerileri

Evinizde yapacağınız dekorasyon çalışması öncesinde; evinizin boyutlarını değerlendirmeli ve ona göre hareket etmelisiniz. Zira evinizin çalışma yaptırmak istediğiniz bölümün büyüklüğüne ya da küçüklüğüne göre farklı dekorasyon çalışmaları uygulanabilir. Örneğin salon için bir dekoratif görünüm oluşturmak istiyorsanız; bu bölümün boyutunu dikkate alarak bir çalışma yapmanız veya yaptırmanız gerekmektedir. Bu şekilde daha uygun görüntü ortaya çıkacaktır. Bu yazımızda küçük salon dekorasyonu için bazı tavsiyelerde bulunacağız. Böylece küçük olan salonunuz, yapılacak olan doğru dekorasyon çalışması ile birlikte, hem daha modern, hem de daha kullanışlı bir hale gelmiş olacaktır. İlk olarak bu bölümde fazla eşya kullanmamanızı tavsiye ediyoruz. Bir salonda olması gereken TV ünitesi, koltuk takımı ve sehpalar yer almalı, ancak bir yemek masasına, küçük salonda yer verilmemelidir. Salon zaten küçük olduğundan, yemek masası salonda adet adım atacak alanın kalmamasına neden olur. Bu yüzden de küçük salonlarınız için yapacağınız çalışma ile birlikte kötü bir görüntü ortaya çıkar.

küçük salon dekorasyon

Yemek Masalarından Kurtulun, İçinizi Ferahlatın

Yemek masaları, genelde büyük salonlarda tercih edilen bir eşya olarak dikkat çekiyor. Eğer salonunuz küçükse; bu bölümden yemek masalarını kaldırmanızı tavsiye ediyoruz. Mümkünse yemek masalarını mutfakta kullanabilirsiniz. Küçük salon dekorasyon fikirleri içerisinde de zaten yemek masalarının pek yeri olmadığını görmekteyiz. Koltuk takımı ve TV ünitesi üzerinden oluşturacağınız dekoratif çalışma sayesinde bu bölümün çok daha güzel ve kullanışlı olmasına yardım edebilirsiniz. Aynı zaman salonların duvarlardan tablolara ve TV ünitesi üzerinden biblolara yer verebilirsiniz. Bu şekilde salonda tercih edeceğiniz aksesuarlar sayesinde göze daha hoş gelen bir görüntü ortaya çıkacaktır.

küçük salon fikri

Küçük salon dekorasyonu önerileri ile birlikte siz de ufak olan salonunuzun çok daha kullanışlı ve modern bir görünüme kavuşmasına yardım edebilirsiniz. Bu şekilde küçük salonunuzu doğru bir biçimde dekore ederek, misafirlerinizin de evinizin bu bölümüne olan ilgisini arttırabilir ve herkesin sizin seçimlerinize hayran kalmasını sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git