Ucuza Ünlülerin Stilini Nasıl Elde Edersiniz?

Ucuza Ünlülerin Stilini Nasıl Elde Edersiniz?
29 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 611 kez okundu.

Uygun Fiyata Ünlülerin Stilini Oluşturun

Artık bayanlar için şık olmak da yetmiyor. Tarzı farklılaştırarak, aranılan şıklığın elde edilmesi gerekiyor. Zira fark yaratmak adına artık bayanlar alışılagelmiş olan kombinleri bir kenara bırakmalılar ve bu noktada ünlüleri kendilerine örnek almalılar. Şimdi diyeceksiniz ki; biz nasıl ünlüler gibi giyinelim, bizim o kadar bütçemiz var mı? Biz de tam bu yüzden sizlere böyle bir yazı hazırlama gereği duyduk. Çünkü uygun fiyatlara temin edeceğiniz parçaları birleştirerek, tıpkı dünyaca ünlü isimler gibi farklı ve hoş bir stil oluşturabileceksiniz.

unlulerin-stili

Ünlülerin stilinden ilham alarak, onlar gibi şık görünebilirsiniz; üstelik kombinlerinde yer alan parçaların benzerlerini uygun fiyata başka yerlerden kolayca temin edebilirsiniz. 

Sizlere ünlülerin stilinden ilham alarak, uygun fiyata nasıl onlar gibi giyineceğiniz konusunda bilgiler vereceğiz. Dünyaca ünlü isimler her ne kadar bir kombin yaptığında devasa ücretler ödeseler de; aynı kombini siz daha uygun fiyatlarla oluşturabilirsiniz. Örneğin Gucci tasarımı olan 400 dolarlık bir çantayı değil de; ona benzer sosyete pazarlarında ya da çeşitli mağazalarda 30 TL’ye satılan çantayı satın alabilirsiniz. Bu şekilde kendinize bir ünlüyü ilham alarak, onun kombininde tercih ettiği modellere benzer olan parçaları farklı yerlerden daha uygun fiyata satın alarak kombin elde edebilirsiniz.

Ünlülerin Sokak Stillerinden İlham Alın

Genelde Los Angeles, Paris, Londra, Miami ve Vegas sokaklarında dolaşırken dünyanın ünlü isimlerini görüyoruz. Hangi ünlünün sokak stilini beğeniyorsanız; onun kombin içerisinde tercih ettiği modellere benzer modelleri araştırarak, pazardan ya da mağazalardan satın alabilir ve onun gibi bir sokak tarzı yakalayabilirsiniz. Özellikle şuan için birçok ünlü isim deri dar kesim pantolonları tercih ediyor ve üzerine de mutlaka kot ceket alıyor. Deri pantolon tasarımını da, kot ceketi de uygun fiyata birçok mağazada rahatlıkla bulabilirsiniz. Dünyaca ünlü ismin 2500 Euro’ya oluşturduğu bir kombini siz 200 TL’ye kolaylıkla elde edebilirsiniz. Size örnek teşkil etmesi adına Miranda Kerr’in bir sokak stili kombininden örnek vereceğiz.

Miranda Kerr Sokak Stili

miranda-kerr-sokak-stili

Miranda Kerr sokak stilinde yer alan parçaların benzerlerini uygun fiyata temin ederek, onun gibi şık ve güzel görünebilirsiniz. 

Dünyanın en önemli top modelleri arasında yer alan Miranda Kerr’in yukarıdaki fotoğrafta tercih etmiş olduğu kombini siz de kendi imkanlarınız dahilinde uygun fiyata oluşturabilirsiniz. Kombinde yer alan pantolon modeli her yerde ucuza bulabileceğiniz farklı modelleri ile dikkat çekiyor. Platform topuklu ayakkabıyı de keza yine birçok yerde benzer modelleri ile bulabilirsiniz. Üzerinize beyaz renkte şık bir bluz ve fular ya da şal almanız yeterli. Son olarak siyah renkte güneş gözlüğünü taktığınızda tam da onun yukarıdaki resimde görülen stiline uyum sağlayacaksınız. Son olarak sade bir makyaj ve dalgalı bir saç stili tarzınızın Miranda Kerr’in sokak stili tarzına benzemesi adına yetecek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git