Tuvanam Bridal Exclusive for Davet Çok Elbisem Yok Gelinlik Koleksiyonu

Bohem Gelin Adaylarına Özel Tasarımlar

2017 yılının Bohem stile sahip gelin adayları için Tuvanam ile Davet Çok Elbisem Yok müthiş bir işbirliğine imza attı. Sade ve şık gelinlikleri tasarlayan ve “Tuvanam Bridal Exclusive for Davet Çok Elbisem Yok” adlı koleksiyonla, Bohem stil gelin adaylarına Merhaba diyen 2 marka; birbirinden güzel gelinlikleriyle 2017 yılına damga vuracak.

Hintli kadınları anımsatan tasarımı ile dikkat çeken, 2017’nin  tek omuzlu, salaş gelinlik modeli sayesinde düğününüzde aradığınız Bohem stili kolayca elde edebileceksiniz. 

Fenix İstanbul’da, Bohem stil gelin adayları için müthiş bir defile düzenlendi. Tuvanam ve Davet Çok Elbisem Yok işbirliği ile gerçekleştirilen defilede; sadelik, saflık ve güzellikten ilham alınarak tasarlanmış olan birbirinden şık gelinlik modelleri kendisine yer buldu. Abartılı modeller yerine daha sade ve Bohem tasarımların yer aldığı defile; gelinlerin, gelinlik içerisinde kaybolmasının önüne geçiyor. İpek tasarımının bütün gelinliklerde yer aldığı bu defilede, inci detaylar ve uçuşan dantel detayı göze çarptı.

Tuvana Büyükçınar Demir’den 2017 Yazına Özel Açıklamalar

Defile sonrasında konuşan ve sezonun moda trendleri hakkında bilgiler veren Tuvana Büyükçınar Demir; dantelin, çiçek desenlerinin, renkli tasarımların 2017 İlkbahar-Yaz sezonunda yoğun bir şekilde etkisini göstereceğine işaret etti. Metalik renklerin kış sezonundan kalma etkisinin devam edeceğini dile getiren Tuvana; aynı zamanda beyazın hakim olacağı bir yaz beklediklerini de belirtti. Mercan rengi ve limon sarısının; 2017 İlkbahar-Yaz sezonunun en moda renkleri olacağına dikkat çeken Tuvana Büyükçınar Demir; Davet Çok Elbisem Yok firması ile ortaklaşa gerçekleştirdikleri defilede, Bohem stili yansıtan, abartıdan uzak ve sade gelinlik tasarımlarına yer verdiklerini söyledi.

Defileden Yansıyan Önemli Detaylar

Tuvanam ve Davet Çok Elbisem Yok firmalarının ortaklaşa gerçekleştirdikleri defilede; 2017 gelinlik modelleri ile alakalı birçok detay da göze çarptı. Artık straplez model gelinliklerin yavaş yavaş etkisini kaybedeceği, prenses model tasarımların ve uçuş uçuş dantellerin ön plana çıkacağı dikkatlerden kaçmadı. Aynı zamanda kollarında dantel detayı olan gelinliklerin ve el işi nakışlarla tasarlanmış olan duvakların da trend olacağı gerçeği bu defilede ortaya çıktı.

Tuvanam Bridal Exclusive for Davet Çok Elbisem Yok gelinlik koleksiyonuna ait karelere aşağıdaki galerimize tıklayarak bakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git