Tüm Zamanların En İyi 17 Oscar Saç Modelleri

Oscar Ödül Töreni: En Başarılı 17 Saç Stili

Dünyanın en prestijli ödül töreni Oscar Ödül Töreni; özellikle kırmızı halı geçişleriyle tüm dünyada dikkatleri çekiyor. Bu özel geceye ödül almak için en şık hali ile gelen ünlü isimler; en son trendleri de, tarzları ile belirliyorlar. Böylece moda dünyasına yön veren isimler olarak dikkat çekiyorlar. Bu kez Oscar Ödül Töreni’ne damga vuran en başarılı 17 saç modelini sizler için derledik. Oscar’a damgasını vuran saç stillerinden seçim yaparak, siz de dünya yıldızları gibi modern ve zarif görünebilirsiniz.

Hollywood’un önde gelen yıldızlarının sahne aldığı ve dünyanın gözünü çevirdiği Oscar Ödül Töreni; kadınlara tarz olma konusunda da fikir sunuyor. Bu özel geceye en şık halleri ile katılan dünyanın ünlü aktrisleri; moda dünyasının gündemine de bomba gibi düşüyorlar. Ödül-show devresinin son durağı olarak dikkat çeken Oscar; birbirinden şık tasarımların sergilendiği kırmızı halı geçişleriyle de büyük bir sükse yapıyor. Sizler için bugüne kadar Oscar’daki en iyi saç stillerini araştırdık ve tüm zamanların en başarılı 17 saç modelini karşınıza çıkarıyoruz.

Galerimizde; bugüne kadar düzenlenen Oscar Ödül Töreni’ndeki en başarılı ve en dikkat çekici 17 saç stilini bulacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git