Trendi Alarmı: Vücudumuzdan Kıyafetlerimize Geçen Piercing Modası

Piercing, Artık Vücudumuzdan Kıyafetlerimize Transfer Oluyor!

Çılgın ve asi bir hava yaratmak isteyen gençlerin tercihi olan piercingler; artık vücudumuzdan kıyafetlerimize transfer oluyor. Vücudun farklı bölgelerine takılan ve kişinin ne kadar sıra dışı bir tarza sahip olduğunu gösteren piercingler; aynı zamanda asi ve havalı bir tarza bürünme konusunda da yardımcı oluyor. 2010’lu yıllarda etkisi azalan ve son yıllarda genelde göğüs uçlarında görmeye alışkın olduğumuz piercingler; artık kıyafetlerin üzerinde karşımıza çıkıyor.

2017 İlkbahar-Yaz moda haftalarında büyük bir beğeni toplayan piercing kıyafetleri tercih ederek siz de yeni sezonda trend olabilirsiniz. 

Belki birçok genç kız piercingi seviyor, ancak vücuduna zarar verebileceği düşüncesi ile piercing yaptırmıyor. Ancak yeni sezonla birlikte, vücudunuza piercing yaptırmadan da bu modaya uyum sağlayabilirsiniz. Yeni sezonun trendi olan piercingli kıyafetler sayesinde artık vücudunuzu deldirmenize gerek kalmayacak. Piercingin işlendiği kıyafetleri giyerek, en son modaya uygun bir tarz oluşturabileceksiniz. Geçtiğimiz sene birçok defilede karşımıza çıkan piercingli kıyafetler; piercing modasına ayak uydurmak isteyen, ancak vücudunda bunları tercih etmeyen gençler için büyük bir fırsat olacak.

Piercingli Kıyafetler Trend Oluyor

Etek, gömlek, tişört, bluz, pantolon gibi birçok farklı kıyafette yerini alan ve elbiselerde de tercih edilen piercingler; yeni sezonunda moda trendi olarak dikkat çekiyor. Genç kızların vücutlarını deldirmeden de bu modaya uyum sağlamaları mümkün olacak. İddialı bir tarz oluşturmak isteyenler için ideal olan piercingli kıyafetler; farklı tarzlara göre ayarlanıyor. Her tarza uygun piercingli kıyafeti kolayca bulabilir ve ister minimal, isterseniz de punk bir stil oluşturabilirsiniz. Asi ve havalı bir tarza bürünerek, dikkat çekici kimliğinizi bu tür elbise ve kıyafetlerle yansıtabilirsiniz.

Şimdi hemen galeriye tıklayın ve piercingli kıyafetlerin yer aldığı görselleri inceleyerek, siz de kendinize yakışacağını düşündüğünüz parçaları kafanızda kurgulayın. Daha sonra mağazalara giderek, bu tür kıyafetleri ya da elbiseleri satın alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git