Trend Alarmı: XXL Küpe Modelleri

Trend Küpe Modelleri 2017

Birkaç senedir minimalizmin etkisini ciddi şekilde hissediyorduk. Giyimde, aksesuarlarda, dekorasyonda, kısacası her alanda minimalizm etkileri ile modaya yön veriliyordu. Az olsun öz olsun anlayışı ile ortaya atılan minimalizm hareket bu yıl yerini hafiften maksimalizme bırakmaya başlıyor. Bunun en belirgin hali de; sezonun trendi XXL küpe modelleri ile dikkat çekiyor.

Moda ve dekorasyonda sadelik ve minimalizm artık yerini maksimalizme bırakıyor. İlk başta aksesuar alanında bu yönde çalışmalar yapıldı. Tabii ki küpeler bundan en ciddi payı aldı. Yeni sezonda artık ufak küpeler etkisini yitiriyor ve yerini devasa boyutlara uzanan XXL küpeler gün yüzüne çıkıyor. Özellikle de önemli günlerde bu küpeler bizlerin kulağından düşmeyecek. Kulaktan omuza kadar uzanan devasa boyutlarıyla dikkat çeken bu küpeleri; ister gümüş, isterseniz altın olarak seçebilirsiniz. Bu noktada karar tamamen size ait. Küpe modellerinin büyümesi ile birlikte, giyimde de ufak tefek değişiklikler yapmamız şart oldu.

Küpe Modelleri Tumblr

Küpe Modelleri Tumblr

Özellikle sosyal medya üzerinde 2017 yılının en moda küpeleri ile alakalı görsel paylaşımlar da öne çıkıyor. Küpe modelleri Tumblr sosyal medya kanalında büyük boyutlarıyla bizlere yeni sezonun trendleriyle alakalı fikir veriyor. 2017 İlkbahar-Yaz sezonunda eğer sokakta ve özel davetlerde şık olmayı hedefliyorsanız, mutlaka siz de şimdiden çok büyük boyutlarda, omzunuza kadar uzanan küpelerden temin edin.

Küpe Modelleri Altın

Küpe Modelleri Altın

XXL küpe modelleri içerisinde altın olanlar oldukça revaçta. Tabii ki maddi imkanların satın almaya elvermesi de önemli olacak. Altın küpeleri; gece elbiseleriyle kombin ederseniz eğer, sizden harikası olmayacak. Düğünlerde de yine altın XXL küpelerinizi takıp takıştırabilirsiniz. Böylece ortama girdiğinizde ışıl ışıl parlar ve tüm gözlerin üzerinize çevrilmesini sağlarsınız. Küpe modelleri altın tasarımları ile gece ışıldayacak, davetlerde en zarif kadın siz olacaksınız.

Küpe Modelleri Gümüş

Küpe Modelleri Gümüş

Küpe modellerinin büyük boyutta olanlarını tercih edeceğiniz yeni sezonda; en çok gümüş tasarımlar satın alınacağa benziyor. Bir adet altın küpe almak yerine, birkaç tane gümüş küpe temin etmek tasarruf açısından da çok daha mantıklı. Küpe modelleri gümüş tasarımları; özellikle genç kızların sokak stilinde tercih edeceği modeller olacaktır. Şimdi isterseniz galerimizi inceleyin ve buradaki yeni sezonun trendi XXL küpeleriyle alakalı görsel açıdan fikir sahibi olun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git