Trend Alarmı: Uzun Kazak ve Kısa Etek Kombini

Son Moda Uzun Kazak ve Kısa Etek Kombini

Kadınlar olarak modayla iç içe yaşamayı ve trendleri yakından takip ederek, ona göre tarzımızı belirlemeyi severiz. Hatta biraz daha ileriye gidecek olursak; insanların üzerimize bakarak, bu elbiseyi nereden aldın, bu kazağı nerden bulun, bu pantolona bayıldım nerden satın aldın gibi cümleleri oldukça hoşumuza gider ve koltuklarımız kabarır. Şuanda da malumunuz kış mevsiminde olduğumuz için; Sonbahar-Kış trendlerine göre hareket ederek kombinlerimizi oluşturuyoruz. Ve geçtiğimiz senelerde olduğu gibi, 2016-2017 sezonunda da kazak-kısa etek kombini trend olarak karşımıza çıkıyor.

Uzun boylu kazakları, kısa eteklerle kombin ederek, Kış mevsiminde farklı bir tarz yakalayabilir ve oluşturmuş olduğumuz kombinle herkesi kendimize hayran bırakabiliriz. 2016-2017 sezonunda trend olan uzun kazak ve kısa etek kombini; özellikle de genç kızların tercihi oluyor. Yaşları 18 ila 30 arasında değişen birçok genç kız; gerek dışarıda dolaşırken, gerek sinemaya giderken, gerek okula giderken, gerekse de bir yemeğe katılacağı sırada; bu kombin sayesinde hem çok modern, hem de çok çekici bir tarza bürünüyor.

Genç kızlara uygun, uzun yeşil renkli kazak ve siyah kısa etek kombin önerisi… 

Salaş Kazak ve Kısa Etek Kombini

Uzun boyu ile dikkat çeken, salaş ve rahat yapıdaki kazaklar; kışın hem soğuktan korunmamıza, hem de kendimizi ferah bir ortamda bulmamıza olanak tanıyor. Kazakları neyle kombin etmek gerekir diye soracak olursanız, tayt pantolonlarla, taytlarla, kısa ve mini eteklerle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Özellikle kısa eteklerle kombin edeceğiniz uzun kazaklar; sizi oldukça zarif ve modern gösterecektir. Bu kombini dantelli ya da opak çoraplarla meç ederek, ilgi çekici bir görünüme de kavuşabilirsiniz. Çorapla oluşturulmuş olan kombinin ayakkabı ise; mutlaka bileğe kadar uzanan bot olmalıdır. Çizmeler, bacakların güzelliğini kapatacağı için, çoraplarla meç edilen bu kombinde yer almamalıdır. Uzun kazak-kısa etek kombini; şık olduğu kadar, hazırlanması kolay bir kombin olarak da dikkat çekiyor. Sezonun moda trendleri arasında yerini alan bu kombin, bu yönüyle de birçok genç kızın günlük gezmelerde sıklıkla tercih ettiği bir kombindir.

Sizlere örnek teşkil etmesi açısından, birkaç uzun kazak ve kısa etek kombini ile alakalı görseli galerimize ekledik, inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git