Trend Alarmı: Kusurlu Göz Makyajı

Trend Alarmı: Kusurlu Göz Makyajı
24 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 375 kez okundu.

2016-2017 Sonbahar/Kış Kusurlu Göz Makyajı Trendi

Bu makyaj trendi; özellikle de makyaj acemileri için büyük bir fırsat olacak. Zira 2016-2017 Sonbahar/Kış makyaj trendleri arasında yer alan kusurlu göz makyajı, tam da acemilerin isteyeceği türden bir makyaj modeli olarak dikkat çekiyor. Akmış bir göz makyajı ile dikkat çeken bu trend; sosyal medya üzerinde de geniş bir yankı uyandırdı ve birçok kişi daha şimdiden bu trendi uygulamaya başladı.

2016-2017 sezonunun makyaj modelleri içerisinde yer alan ve trend olarak karşımıza çıkan kusurlu göz makyajı; herkesin kendi imkanlarıyla kolay bir şekilde uygulayabileceği bir makyaj türü olarak ön plana çıkıyor. Daha çok sınır tanımayan ve cesaretini ortaya koymaktan çekinmeyen hanımlar için uygun bir makyaj modeli olan kusurlu göz makyajı; daima yeniliklere açık olan ve makyaj konusunda hata yapmaktan korkmayanların tercih edebileceği türden. Moda haftalarında sıklıkla karşımıza çıkan bu makyaj türü; sınır tanımayan bir karaktere bürünmenize ve kendinize olan güveninizin artmasına yardımcı olacak.

kusurlu-goz-makyaji

2016-2017 Makyaj Trendi: Kusurlu Göz Makyajı… 

Sınır Tanımayan Makyaj Türü

2016-2017 sezonunda trend olan kusurlu göz makyajının en önemli özelliği; kurallardan ve belli kalıplardan uzaklaşmanızdır. Doğru bir şekilde göz makyajınızı dağıtmanıza ve çizgiler çizerek bu çizgiler doğrultusunda makyaj yapmanıza gerek yok. İnsanlar sizin bu tarzınıza alışına kadar, günlük stilinizde bu makyaj modeline yer verin ve daha sonra zamanla özel davetlerde kusurlu göz makyajınızı deneyin. Kusurlu göz makyajı; makyaj trendleri içerisinde kadınların en çok işine yarayacak ve uygulaması da bir hayli kolay olacak bir tür olarak dikkat çekiyor.

Makyaj alanında yeni trendi gözlere yönelik olması; klasikleşmiş olan buğulu göz makyajından sıkılan hanımlar için de güzel bir seçenek olacak. Kusurlu göz makyajı ile birlikte kadınlar dışarıya çıkmaya hazırlanırken; makyaj yapma noktasında fazla zaman da harcamayacaklar.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git