Trend Alarmı: Baştan Aşağı 5 Siyah Kombin

Trend Alarmı: Baştan Aşağı 5 Siyah Kombin
24 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 657 kez okundu.

Son zamanların en büyük trendlerinden birisi karşımızda. Baştan aşağı simsiyah kombinler… Her yaştan bayan bu akıma kapıldı. Sokaklarda inanılmaz kombinler görmeye başladık. Siz nasıl bakıyorsunuz bu trende bilmiyoruz ama bize fazlasıyla elegant geldi.

Bayanları daha seksi ve asi bir görünüme kavuşturduğu kesin. Özellikle sonbahar ve kış aylarına uygun bir akım olarak gözüküyor. Her tarza uyabilecek baştan aşağı siyah kombin bulunuyor. Biz sizler için birbirinden farklı 5 kombin seçtik. Hepsi baştan aşağı siyah olsa da tarzları ve kullanılması gereken alanlar ile birlikte birbirinden ayrılıyor.

İpucu: Simsiyah kombinler sizin özel günlerinizde ve farklı olarak dikkat çekmek istediğiniz günlerde kesinlikle fazlasıyla işinize yarıyacak.

Birbirinden farklı 5 blogger ve birbirinden farklı 5 simsiyah kombin karşınızda. Sizler için bloggerların instagram hesaplarını da belirteceğim. Takip etmek isteyenler için güzel bir bilgi olacağını düşünüyorum. 🙂

#1 Aria Di Bari’den Siyahlar İçinde Elegant Bir Görünüm

aria-di-bari-siyah-kombin

Aria Di Bari’nin başta aşağı siyah kombini resmi günler için güzel bir seçim olabilir. Özellikle iş yaşantınızda bu tarz bir kombinle şıklığınızı gösterebilirsiniz.

Aria Di Bari Instagram: @ariadibari

#2 Tine Andrea’dan Spor Klasik Karışımı

tine-andrea-siyah-kombin

Tine Andrea tarafından ortaya konan kombinde sportif bir duruş olsa da kendine has bir ağırlığı da bulunuyor. Maskülen bir tarza sahip olmak isteyenler için güzel bir seçenek olabilir.

Tine Andrea Instagram: @tineandreaa

#3 Natasha Ndlovu ve Dikkat Çekici Kombini

natasha-ndlovu-siyah-kombin

Bu kombinde siyah deri parçaların kombine kattığı pozitif etkiyi net bir şekilde görebiliyoruz. Siz de siyah kombinlerinizde deri parçalar kullanarak farklılık oluşturabilirsiniz.

Natasha Ndlovu Instagram: @natashandlovu

#4 Soraya Bakhtiar Seksi Siyah Kombin

soraya-bakhtiar-siyah-kombin

Soraya’nın siyah kombinine baktığımızda seksilik bir parça ön planda yer alıyor. Dantel detaylar ve ispanyol paça pantolon kombini hareketlendirmiş. Salaşlık çok ökçülü bir şekilde kullanılmış.

Soraya Bakhtiar Instagram: @sorayabakhtiar

#5 Charlie May Salaş Siyah Kombin

charlie-may-siyah-kombin

Haftasonu rahat ve olabildiğine salaş bir kombin oluşturmak isteyen bayanlar bu kombin tam olarak size göre. Bu güzel kombini oluşturan Charlie May’in 150.000’den fazla takipçi olduğuna şaşırmamak gerekir.

Charlie May Instagram: @charliemay

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git