Trend Alarmı: Askılı Slip Elbise İçine T-shirt Modası

Trend Alarmı: Askılı Slip Elbise İçine T-shirt Modası

90’lı yıllardan hatırlayacağımız bir stil 2016 baharında karşımıza çıkıyor. 90’lı yıllarda slip elbiseler ve içerisine giyilen tişörtler bir hayli moda idi. Özellikle video kliplerde de bu tarzı sıkça görmüştük. Birçok ünlü isim de yine bu şekilde stilini oluşturuyordu. Yıl oldu 2016 ama 90’lı yıllarda moda olan bu giyim tarzı yine karşımıza çıktı. 2016 baharında trend olan slip elbiseler modelleri ve içerisine giyilen tişört kombini; birçok kadının tercihi olacak. Her yaştan bayan kendi tarzına göre bu kombini rahatlıkla oluşturabilecek. Peki ya slip elbiselerin içerisine hangi tişörtler giyiliyor. Bu konuda da bayanlar özgür bir ruh ile hareket etme fırsatına sahipler. İster düz beyaz bir tişört giyin, isterseniz de baskılı siyah bir tişört; hiç fark etmeyecek. Her halükarda üzerine slip elbise giyerek trend görünümü elde edeceksiniz. Askılı slip elbise modelleri ile bu baharda da trend olma fırsatı elde eden bayanlar; daha çok günlük yaşantılarında bu kombini tercih edecekler.

Tişört ve Askılı Slip Elbise Kombini

Askılı Slip Elbise Modası

Bundan yaklaşık 30 sene önce görmeye alışkın olduğumuz slip elbiseler yine gün yüzüne çıktı. Özellikle de asklı olan modelleri bir hayli sık tercih ediliyor. Askılı slip elbise içerisine uygun bir tişört giyen bayanlar; modaya uygun olacak şekilde hareket etme fırsatı yakalıyorlar. Farklı modelleri ile piyasada yer alan tişört ve askılı slip elbiseler arasından seçim yaparak siz de bu baharın modasına ayak uydurabilirsiniz.

Askılı Slip Elbise ve Tişört Kombini

Aşağıdaki galeride askılı slip elbise modelleri yer almaktadır. Eğer siz de yeni sezonun modasına uyum sağlamak istiyorsanız; aşağıdaki elbiselerden birini seçip, içerisine istediğiniz renk tişört giyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git