Trend 2017 Hamile Giyim Modelleri

Hamile Giyim Modelleri 2017

Hamilelik dönemi içerisinde kadınların sağlık açısından yediklerine, içtiklerine ve giydiklerine dikkat etmeleri gerekir. Bir moda sitesi olarak hamile kadınların ne tür kıyafetler giymeleri gerektiği ve en çok tercih edilen hamile giyim modelleri ile alakalı bilgileri bu yazımızda veriyoruz.

Gebelik süresi boyunca; ay ay giydiklerinize özen göstermeniz lazım. Tavsiyemiz; en başından itibaren bol kıyafetleri tercih etmeniz. Hiçbir zaman için dar kesim giymeyin. İlk ayda bile bol kesimli modellere yönelin. Bebeğin gelişimi ve sağlığı açısından bu çok önemli. Bol kıyafetlerle şık olunmaz diye bir kaide de yok zaten. Doğru bir şekilde kombin ettiğiniz zaman; bol kesimli parçalarla istediğiniz stili yakalayabilirsiniz. Hamile giyim modelleriyle Bohem stili yansıtmak çok kolay olacak. Aynı zamanda yazın sıcak havalarda ferah bir ortamda bulmanızı sağlayacak. Tozlu ve LCW markalarının ürünlerine hamile kadınlar tarafından ciddi şekilde rağbet edildiği görülürken; özellikle elbise ve abiyelerde gebe olan bayanların arayışa girdiklerini görüyoruz.

Hamile Giyim Tozlu

Hamile giyim Tozlu

Tozlu, online satış konusunda her kadına hitap eden bir site olarak dikkat çekiyor. Hamile kadınları da düşünen Tozlu Giyim; onlara en şık ve en uygun parçaları çıkarıyor. Hamile giyim Tozlu ile daha güzel ve modern bir hale geliyor. Üstelik fiyatları da oldukça uygun. Cebinizden 100-150 TL çıkararak, baştan aşağıya hamile bir kadının giyinmesi gereken parçaları buradan temin edebilirsiniz.

Hamile Giyim Elbise

Hamile giyim elbise

Günlük gezmeler, ev gezmeleri, yolculuk, tatil ve özel davetlerde hamile giyim elbise modelleri sıklıkla tercih görmekte. Bol kesimi olan uzun ve kısa elbiseler; hamile hanımların hem rahat etmelerine, hem de tek parça kıyafetlerle daha basit bir şekilde şık kombinler oluşturmalarına yardımcı oluyor.

Hamile Giyim Abiye

Hamile giyim abiye

Düğünlerde, iş yemeklerinde, akşam yemeklerinde, gece dışarıya çıkacağınız zaman; şık ve zarif görünmek istiyorsanız; sizin için en doğru adres, hamile giyim abiye modelleridir. Bir kadının istediği model abiyeyi seçebilmesi için hamile giyim alanında birçok farklı seçenek yer almaktadır. Yazın renkli tasarımlar öne çıkarken; kışın daha sade ve koyu renk modeller dikkat çekiyor.

Hamile Giyim Instagram

Hamile giyim Instagram

Sosyal medyada fikir sahibi olmanız için birçok moda bloğu ve kişisel blog hamile giyim modeli örnekleri yayınlıyor. Özellikle hamile giyim Instagram fotoğraflarına bakarak, birçok gebe kadın tarzını nasıl belirleyeceğine ve hangi parçaları temin edeceğine karar veriyor. Tunikler, elbiseler, abiyeler, etekler, kazaklar, montlar, paltolar, ceketler ve birçok farklı ürün; resimli bir şekilde hamile kadınlara Instagram’da örnek oluyor.

Hamile Giyim LCW

Hamile giyim LCW

Online satışta Tozlu hamile giyim modelleri satış rekorları kırarken; LCW markası da gerek online olarak, gerekse de mağazalarıyla gebe kadınlar birçok farklı ürünü sunarak hizmet veriyor. Hamile giyim LCW ürünleri, hamile kadınlar için yeni baştan dizayn ediliyor ve onların hem sağlıklı, hem de şık kombinler oluşturmasına olanak sağlıyor.

Yeni sezonun birbirinden şık hamile giyim modellerine ait örnekler; galerimizdeki resimlerde yer alıyor, dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git