Tesettürlü Bayanlar Özel Etek Bluz Kombini

Tesettürlü Bayanlar Özel Etek Bluz Kombini
1 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.497 kez okundu.

Tesettürlü kadınlar için aslında pek de uzak olmadığınız bir kombini sizlerle paylaşacağız. Etek bluz kombini ile kapalı birçok bayan günlük gezmelerinde yer alıyor. Ancak vereceğimiz bu kombinde yer alan bluz kombin ediliş tarzı ile biraz daha farklı bir hava oluşturuyor. Tesettürlü bayanlar için sunacağımız etek bluz kombininde; bluzun nasıl kullanıldığını dikkatlice incelemeniz gerekiyor.

Tesettür Giyim Etek Bluz Kombini

Yukarıdaki resimde görmüş olduğunuz gibi bluzun bir yanı bel kısmında bitiyor, diğer yanı salaş bir biçimde bırakılıyor. Bu da farklı bir hava oluşmasına yardımcı oluyor. Kombinde yer alan mavi bluzu tercih edebileceğiniz gibi, stilinize göre farklı renklerdeki bluzları da kullanabilirsiniz. Buradaki önemli detay; bluzun giyiliş tarzı olmaktadır. Aynı zamanda etek ve eşarp ile bluzun renk açısından birbiri ile uyumu da dikkate alınmalıdır. Biz Enmodabox olarak mavi bluzun altına beyaz bir etek ve lacivert bir eşarp tercih ettik. Etek bluz kombinini özleyen ve sıra dışı bir tarz oluşturmak isteyen bayanlar bu kombinimizi dikkate alabilirler. İsterseniz bluzu kırmızı, eteği beyaz eşarbı da bordo renkte tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra yaz mevsimi için sarı bluz, çiçek desenli eşarp ve yine yine çiçek desenli bir etek modeli ile cıvıl cıvıl bir hava yakalayabilirsiniz. Unutmayınız ki önemli olan kombinde yer alan parçaları temin etmek değil; o parçaları doğru ve birbiri ile uyumlu bir biçimde kombin etmektir. Ancak bu şekilde kombinin zarafeti açığa çıkacaktır.

Siz de etek bluz kombinimizden ilham alarak; oluşturacağınız kombinleri daha göze hoş gelecek bir biçimde tasarlayabilirsiniz. Özgür ruhla hareket ederseniz; daha güzel ve hoş kombinler elde edeceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git