Tesettüre Uygun Trend Gelinlik Başı Örnekleri

Tesettür Trend Gelinlik Başı Örnekleri

Gelinlik başı önemli bir konudur. Bu konu tesettürlü bayanlar için daha önemli bir konu haline gelmiştir. Dışarıdan saça model vermek çok zordur. Çünkü tesettür komple saçı kapladığı için herhangi bir müdahale yapılamaz. Ama tesettür gelinlik başı olarak çok güzel modeller bulunmaktadır. Bunara genelde dış taraftan süslemeler yapılır. Bu sayede dıştan çok güzel bir görüntü ortaya çıkar. Saç gözükmese bile yapılacak süslemeler ve takılar ile çok şık duracaksınız. Ama yapacağınız süslemeleri veya takacağınız takıları çok abartmamanız gerekir.

tesettür gelin başı

Gelinliğin üzerine yapılacak kombinler çok hoş duracaktır. Tesettürlü bayanlar için farklı modelde gelinlikler bulunmaktadır. Başlarını kapatan ve süsleyen gelinlik modelleri gerçekten çok şık durmaktadır. Bunu yanında tesettür gelinlik başı olarak da farklı modeller yer almaktadır. Aslında saç gözükmediği için verilen modeller biraz zor olmaktadır. Çünkü ne yapacağını veya neyin yakışacağınız pek bilemeyiz. Bazen çok fazla yapılan süslemeler ağır kaçarken bazen de çok şık durmaktadır. Bu yüzden haftalar öncesinden düşünülmeli ve denemeler yapılmalıdır. Bu sizin işinizi çok rahatlatacaktır. Ama tesettür gelinlik modelleri ile tesettür gelinlik başına çok dikkat etmeliler.

trend gelin başı

Giyeceğiniz gelinliğin üzerine takılar çok fazla olmamak şartı ile olmalıdır. Takılar her zaman kadınları zarif ve şık göstermiştir. Bu yüzden her zaman gelinlik üstüne takılar takılır. Takıdan sonra tesettür gelinlik başı olarak düşünülmesi gereken az süslü ama çok şık duracak modellerdir. Bu kişiden kişiye değişebilir. Çünkü kimine bir model yakışır iken diğerine yakışmaz. Herkesin zevki farklı olduğu için en idealini bulmanı gerekecektir. Bunun için bir sürü deneme yapmanız gerekir. Sonrasında seçtiğiniz gelinlik modelini seçip gününüzü bekleyebilirsiniz. Bu sayede herkesin gözü sizin üzerinde olarak çok şık ve zarif görüneceksiniz.

Tesettüre göre dizayn edilen tesettür gelinlik başı örneklerine aşağıdan bakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git