Tesettüre Uygun Kışlık Elbise Modelleri 2017

2017 Kışlık Tesettür Elbise Örnekleri 

Kış mevsiminin yaklaşması ile birlikte tesettüre uygun olarak giyinen bayanlar da artık tarzlarını değiştirmeye başladılar. Aranızda kapalı giyinen hanımlar varsa; yazın tercih ettiği kombinleri artık yavaş yavaş değiştirmeye başladı. Zira havalar artık soğumaya başladı ve kış mevsimine de kısa bir süre kaldı.

Aralık ayı ile birlikte başlayacak olan kış mevsimi; 2017 yılının ilk 2 ayında da devam edecek. Bu yüzden kışlık tasarımlarda daha çok 2017 yılı modasının etkisi görülecektir. Tesettür uygun olarak giyinen bayanların kış mevsiminde de stil sahibi olmaları için hizmet veren markalar; birçok farklı giyim parçasını onlar için satışa sunmaya başladılar. Özellikle gerek günlük yaşantılarında, gerekse de özel davetlerde giyebilecekleri tesettür kışlık elbise modelleri bu noktada ön plana çıkıyor. Kışın gerek günlük gezmeler, gerekse de özel davetlerde bu tür elbiseler ile birlikte hem modaya, hem de tarzınıza uygun bir kombin oluşturma fırsatı elde etmiş olacaksınız.

tesettur-kislik-abiye-elbise

2017 Tesettür Kışlık Elbiselerinde Koyu Renkler Ön Planda  

Kapalı bayanlar için özel olarak tasarlanmış olan yeni sezon tesettür kışlık elbise modelleri ilk dikkat çeken nokta; koyu renk trendi oluyor. Koyu renklerin kış mevsiminin özel renkleri olduğu düşünüldüğünde; bu renklerin kış için tasarlanmış olan tesettürlü elbiselerde de yerini alması gayet normal. Özellikle koyu kırmızı, koyu yeşil, lacivert, mor ve lila renkli tasarımlar ön plana çıkarken; kapalı hanımlar bu renklerdeki kışlık elbiseler sayesinde son derece modern ve şık bir duruş sergileme imkanı elde edecekler.

kis-tesettur-elbise-modasi

Kapalı kışlık elbise modellerinin içerisinden seçim yaparken dikkat edilmesi gereken; o elbiseyi nasıl bir ayakkabı, nasıl bir eşarp ve hangi makyaj stili ile kombin edeceğiniz olacak. Aynı zamanda çanta ve aksesuar tercihi de dikkat edilmesi gereken noktalar arasında. Bu şekilde elbisenin cazibesini ve zarafetini daha da açığa çıkarmanız mümkün hale gelecektir.

2017’nin en güzel ve en şık tesettür kışlık elbise modelleri galerimizde fikir sahibi olmanız adına yer alıyor, teker teker inceleyebilir ve tesettür giyim mağazalarından satın alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git