Tesettür Gelin Başı

Tesettüre uygun bir şekilde giyinen gelin adayları; tesettür gelin başı alanına da büyük bir titizlilik göstermelidirler. Zira ancak bu şekilde bir bütün olarak şık ve zarif görünme fırsatı bayanların ayağına kadar gelir. Düğününde en güzel olmak ve herkesin ilgisini üzerine çekmek isteyen gelin adayları; seçecekleri gelinlik modelinin daha zarif görünmesi adına, gelinlik etrafında toplanan diğer noktalara da gerekli hassasiyeti göstermelidirler. Gelin adaylarının bir bütün olarak şık ve zarif olmalarına olanak tanıyan markalar; gelinlik üretiminin yanı sıra, duvak, gelin tacı ve gelin çiçeği üretimi de yapmaktadırlar. Olay sadece bununla da sınırlı kalmamakta; düğününde kraliçeler gibi olmak isteyen gelin adayları; gelin başı konusuna da önem vermelidirler. Tesettürlü giyinen bayanlar için gelin saçı yapılmayacağı için ve saçlar kapalı olacağı için; gelin başı ön plana çıkmaktadır. Tabi saçlarını yaptıran, ancak giyim tarzları gereği görünmemesi gerektiğinin bilincinde olan gelin adayları; tesettüre uygun olarak gelin başı yaptırmakta ve istedikleri görünümü bu şekilde elde etmeye çalışmaktadırlar.

Türbanlı Gelin Başı Modelleri

Tesettür gelin başı yaptırmadan önce; bir gelin adayının, kafa yapısını doğru bir şekilde tanıması ve gelinlik modeli ile yüz şeklini de göz önünde bulundurarak, kendisine uygun bir model tercih etmelidir. Her sene gelin adayları için özel olarak geliştirilen gelin başı modelleri sayesinde; tesettüre uygun bir şekilde giyinmeyi amaç edinmiş olan bayanlar da, kendilerine en uygun modeli seçme fırsatına sahip olmaktadırlar. Tesettürlü kadınların düğünde bir bütün olarak şık ve zarif görünmelerine olanak tanıyan gelin başı modelleri; daha sade ve daha gösterişli olan seçenekleri bünyesinde barındırmaktadır. Herkes tarzına uygun olacak şekilde bir seçim yapmakta ve en uygun modeli seçerek, sıra dışı bir gelin adayı olma imkanı elde etmektedir.

Tesettüre Uygun Gelin Başı Modelleri

Düğününde herkes tarafından değer görmek isteyen tesettürlü gelin adayları; tesettür gelin başı modelleri içerisinden yapacakları seçim ile birlikte son derece zarif ve hoş bir görünüme sahip olmaktadırlar. Bayanların bu alanda seçim yaparken; mutlaka bu alanda tecrübeli birisine danışmaları ve fikir almaları da gerekmektedir.

Aşağıdaki galeride en güzel tesettür gelin başı modelleri yer almaktadır; teker teker inceleyerek, siz de düğününüz için kendinize uygun modeli seçebilirsiniz. Bu arada gelin saçı modelleri; tesettürlü bayanlar saçlarını açmadıkları için gelin başı olarak karşılarına çıkmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git