Tatlı Küçük Yalancılar Büşra Develi – Selin Saç Modeli

Tatlı Küçük Yalancılar yaz sezonuna hızlı bir başlangıç yapan diziler arasında bulunuyor. Oyuncuları arasında birçok genç kızın yer alması dizinin moda etiketini bir üst seviyeye taşıyor. En son moda trendlerini yakından takip eden dizi stilistleri oyuncuların hem kıyafetleri hem de saç modelleri ile yakından ilgileniyorlar. Bu da ortaya çok başarılı saç modelleri çıkartıyor. Bu yazıda da Büşra Develi, dizideki adı ile Selin’in saç modeline yakından bakacağız.

Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin başarılı oyuncusu Büşra Develi kendine özgü saç modeli ile adından fazlasıyla söz ettiriyor. Büşra Develi saç modeli olarak orta hatta kısa diyebileceğimiz bir kesim yaptırmış. Bunun yanı sıra saçında maşa ile birlikte dalgalar oluşturulmuş. Tatlı Küçük Yalancılar’ın başarılı oyuncusu Selin saç modelini yüz hatlarına çok iyi oturtmuş. Zira yüzün şekline bu kısalıkta saç çok yakışmış. Selin karakterinin saç rengi ise koyu tonlarda seçilmiş. Şimdi Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin başarılı oyuncusu Büşra Develi’nin saç modeli foto galerisine göz gezdirerek saç modeli ve rengine daha yakından bakalım.

Tatlı Küçük Yalancılar Bensu Soral Saç Rengi ve Modeli isimli yazıdan dizide Aslı karakteri ile oynayan oyuncunun saç modelini inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git