Tatile Çıkmadan Önce Kontrol Etmeniz Gereken Bavul Listesi

Bayanların tatil hazırlığı erkeklere oranla bir hayli uzun sürer. Farklı elbiseler, bakım ve makyaj malzemeleri, aksesuarlar, ayakkabılar ve sandaletler derken liste böyle uzar gider. Bu yüzden bavulu hazırlamadan önce kendinize bir bavul listesi oluşturmanız ve liste üzerinden tik atarak bavulunuzu hazırlamanız işlerinizi çok kolaylaştıracak.

Biz de size liste hazırlama konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Tatil öncesi bavulda neler olmalı? sorusunun yanıtını bu yazıda paylaşacağız. Moda trendlerini takip edenler için vereceğimiz parçalar olmazsa olmazlar arasında bulunuyor.

Yolculuğa çıkarken alınacaklar listesi herkes tarafından yapılması gereken ve tüm karışıklıkları önceleyecek bir konu. Özellikle bayanlar olarak, tatile giderken unutmamamız gereken birçok şey var. Hadi gelin listeyi birlikte kontrol edelim.

Not: Bu liste modayı yakından takip eden bayanlar için hazırlanmıştır. 🙂

Siz de yorumlarınızla listeyi geliştirebilirsiniz.

Siz de yorumlarınızla listeyi geliştirebilirsiniz.

Listemizi daha çok kıyafetler üzerine hazırladık. Farklı kombinler oluşturmak için böyle bir listeye sahip olmamız gerekiyor. Özellikle yazlık yerlerde bildiğiniz üzere özgün kombinler daha fazla ortaya çıkıyor. Bu yüzden klasik kombinleri bir kenara bırakıp farklılaşmayı denemeliyiz.

Tatilde alınması gereken elbise ve kombin parçaları…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git