Tarık Ediz 2017 Gelinlerine Özel Koleksiyonu İle Merhaba Dedi

Tarık Ediz 2017 Gelinlik Modelleri

35 yıldır 95 farklı ülkede hizmet veren Tarık Ediz; 1062 mağazası ve 14000’den fazla tasarımı ile dünyanın en gözde moda markaları arasında yer alıyor. Gelinlik seçimi yapacak olan gelinlere de; eşsiz ve modern tasarımları ile yardımcı olan Tarık Ediz; bu yılda da yine birbirinden güzel gelinlerin sahnede yer almasını sağlayacak.

Baştan aşağıya kadar dantel işlemeleri ile 2017 yılının göz alıcı gelinliği Tarız Ediz’den… 

2017 yılına özel olarak tasarladığı ve farklı ülkelerde satışa sunduğu gelinlik modelleri ile dikkatleri yine üzerine çekmeyi başaran Tarık Ediz; tarz konusunda da gelinlere büyük bir fırsat tanıyor. Gelin adaylarının 2017’de hayalini kurdukları gelinlik ile düğün ya da nikah yapmalarına yardımcı olan dünyaca ünlü moda devi marka; istediğiniz gelinliği satın alma şansını sizlere veriyor. Farklı tarzlardaki gelinlikleri ile yine oldukça geniş bir kitleye gelinlik konusunda yardımcı olacak olan Tarık Ediz; farklı bedenlerde ürettiği gelinler sayesinde herkesin istediği tasarımı giymesine olanak tanıyor. Tarık Ediz 2017 gelinlik modelleri sayesinde gelin adayları eşsiz bir güzelliğe kavuşurken; aradıkları o modern ve havalı duruşu da kolayca elde ediyorlar.

Tarık Ediz 2017’de De Farkını Ortaya Koyuyor

Her yıl olduğu gibi bu yılda da yine Tarık Ediz gelinlik konusunda farkını net bir biçimde ortaya koyuyor. 2017 Tarık Ediz gelinlik modelleri sayesinde gelin adayları muazzam bir stile sahip olurken, en güzel halleri ile davetlilerin karşısına çıkacaklar. Dantelli, taşlı, dekolteli, uzun, kısa, balık formda, dar kesim, kabarık etek ve prenses model gelinlikleri bu sene gelin adaylarının karşısına çıkaran Tarık Ediz; kusursuz tasarımlarıyla rüya gibi düğünlere kapı açıyor.

Kaliteli ve Şık Olmanın Doğru Adresi

Bir gelinliğin şık ve zarif olması şüphesiz her gelin adayının isteyeceği bir durum. Aynı zamanda gece boyunda oynayacak ve bu özel gününde adeta çılgınlar gibi eğlenecek olan gelin adayları için gelinliklerin kaliteli bir yapıda olması da büyük önem arz ediyor. Tarık Ediz gelinlik modelleri 2017 koleksiyonu ile bunu bir kez daha başarıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git