Swarovski 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Swarovski 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu 

Enmodabox olarak sizlere değişen ve gelişen moda haberleri hakkında bilgi vermeye devam ediyoruz. Bu yazımızda da takı takmayı seven ve ışıltılı bir görünüm arayan bayanlar için değerli bilgiler yer alıyor. Zira Swarovski; takı alanında birçok bayanın tercih ettiği bir marka olarak dikkat çekiyor. 2016 baharına özel olarak oluşturduğu takılar sayesinde kadınların bu baharda da ışıltılı bir görünüme sahip olmasına yardımcı olan marka; en şık ve en güzel tasarımları size sunuyor. Swarovski 2016 İlkbahar Yaz koleksiyonu ile birlikte siz de aradığınız ışıltıyı bulacak ve oluşturduğunuz kombinlerin daha dikkat çekici bir hale gelmesine olanak tanıyacaksınız. Önceki 2 yılda olduğu gibi bu yılda da markanın reklam yüzü dünyaca ünlü top model Miranda Kerr oluyor. Kampanyanın fotoğraflarını efsane isim Barnaby Roper çekerken, stilistlik de Jessica Diehl’e ait. Modern yaşama uyum sağlamak isteyen kadınlar için çok yönlü tasarımları bu özel koleksiyonunda barındıran Swarovski; Işıltılı turkuaz tonlarını, cesur pembeleri, deniz ve okyanusların derinliklerinden esinlenilerek oluşturulmuş olan birbirinden şık tasarımları bu özel koleksiyonda buluşturuyor. Baskın renklerin ön plana çıktığı özel koleksiyonda; deniz bitkilerini andıran birbirinden şık takılar göze çarpıyor. Farklı metallerin bir arada kullanıldığı İlkbahar Yaz koleksiyonu; tam da yazın farklı bir tarz oluşturmak ve dikkat çekmek isteyen bayanların isteyeceği şekilde.

Kristal Takı Modelleri 2016 Swarovski

Swarovski 2016 İlkbahar Yaz koleksiyonu içerisinde yer alan her bir aksesuar parçası; hem kaliteli, hem de modern yaşama uygun olacak şekilde dizayn edilmiştir. Bu özel koleksiyonda takı, gözlük ve saatler yer almaktadır. Swarovski kristalleri ile süslenmiş olan takı, gözlükler ve saatler ile bayanlar bu İlkbahar ve yaz aylarında da son derece gösterişli ve muazzam bir görünüme kavuşmaktadırlar. Eğer yaza uygun kombinler oluşturmak ve oluşturduğunuz kombin ile herkesin dikkatini çekmek istiyorsanız; siz de bu markanın takı tasarımlarını tercih edebilirsiniz. En şık parçaları ve en dikkat çekici taşları bu markada bulacaksınız.

 En Şık Takı Modelleri 2016 Swarovski

Hem Kaliteli, Hem De Fiyatları Uygun 

Swarovski 2016 İlkbahar Yaz koleksiyonu içerisinde yer alan kristale bezenmiş takı, saat ve gözlükler; fiyatlarının uygun olması ile de dikkat çekiyor. Ateş pahası olmayan fiyatlar sayesinde herkes bütçesine uygun olan parçaları kolay bir şekilde bu markadan temin etme fırsatı elde ediyor.

Aşağıda yer alan galeride 2016 Swarovski İlkbahar Yaz koleksiyonu parçaları yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git