Sudi Etuz 2018 Sonbahar-Kış Koleksiyonu Büyüledi

2018 Sonbahar-Kış Sudi Etuz Koleksiyonu

Mercedes-Benz İstanbul haftasında sahne alan Sudi Etuz’un koleksiyonu, davetlileri etkilemeyi başardı. 2018 Sonbahar-Kış sezonu için özel olarak üretilen parçaların sergilendiği Sudi Etuz koleksiyonu; 29 Mart’ta Zorlu PSM’de davetlilerle buluştu. Şimdi bu defilenin detaylarına birlikte göz atalım.

sudi etuz yeni koleksiyon

Başarılı ve yaşının da genç olması nedeni ile dikkat çekici bir tasarımcı haline geçen Şansım Adalı’nın markası olarak bilinen Sudi Etuz’un 2018 Sonbahar-Kış sezonu koleksiyonu; Mercedes-Benz İstanbul kapsamında, Zorlu PSM’de görücüye çıktı. Türkiye’den birçok ünlü ismin de tercihi olan markanın koleksiyonunda, mevsime göre birbirinden ilginç tasarımlar dikkat çekti. Yeni fikirler üreten ve moda trendleri konusunda, Türkiye’de belirleyici markalar arasında yer alan Sudi Etuz; kendi ayakları üzerinde durabilen ve başkalarının haklarına da sahip çıkan kadınlara hitap eden yeni koleksiyonu ile büyük ilgi gördü. Defilede asi müziklerin eşlik etmesi; markanın yeni sezon koleksiyonunun, kendisine güvenen kadınlara özel olduğunun vurgulanmasında büyük pay sahibi oldu.

sudi etuz yeni sezon koleksiyonu

2018 Sonbahar-Kış Sudi Etuz koleksiyonu; geçtiğimiz hafta Zorlu PSM’de sergilenirken, tasarımcının öğrencilik yıllarında sürekli dinlediği ve büyük bir hayranı olduğu Mor ve Ötesi’nin “Dünya Yalan Söylüyor” adlı şarkısı da defileye eşlik etti. Güzel bir atmosferde geçen defilede yer alan parçaların feminen yapısı ve farklılık yansıtan özgün görünüşü epey ilgi görürken, tasarımın tam da kendisine güvenen ve başkalarına karşı da saygısını koruyarak, onların haklarını koruyan kadınlara ithaf edilmesi gerçeği ortaya çıktı.

Şimdi Sudi Etuz’un 2018 Sonbahar-Kış koleksiyonundan bazı özel parçaları sizlerle paylaşıyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git