Sonbahara Özel Ofis Kombinleri

Sonbahara Özel Ofis Kombinleri

Çalışan bayanlar için bu Sonbahar’da da birçok farklı kombin yapabilme fırsatı yer alıyor. Özellikle kalem eteklerin kullanıldığı kombinler yine dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra; tulumlarla, dar paça üstü bol kumaş pantolonlarla, blazer ceketlerle, siyah-beyaz kıyafetlerle ve desenli midi eteklerle yapılan kombinler de 2016 Sonbahar’ında ön plana çıkacak. Sonbaharda şık ve zarif kombin oluşturmak isteyen iş hanımları için; kombin önerilerimiz Enmodabox.com farkı ile karşınızda…

Siyah Kalem Etek ve Bluz Kombinleri

Klasikleşmiş olan siyah renkte kalem etekler ve bluzlar; 2016 Sonbaharında da trend oluyor. Çalışan iş hanımları; ofis ortamında bu klasik kombini bu sezonda da sıkça tercih edecekler. Bu şekilde oldukça şık bir görünüm ile Sonbahara uygun bir duruş sergileyecekler.

Siyah Tulum Kombinleri

Siyah renkte oldukça zarif duran tulumlar; Sonbahar’da ofis ortamında çalışan bayanların tercihi olacak. Siyah tulum üzerine şık bir ceket alabilir ya da bir trençkot kullanabilirsiniz. Altına giyeceğiniz topuklu ayakkabı ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Midi Etek ve Bluz Kombinleri

Desenli midi etekler de yine 2016 Sonbahar mevsiminde ofis kombinleri içerisinde sıkça kullanılan bir parça oluyor. Yeni sezonda desenli midi etek ve bluz ya da gömlek ile meç edilmiş olan kombinler moda olacak. Birçok iş kadını bu şekilde ofis ortamında çalışacak.

Blazer Ceket Kombinleri

Yazdan kalma blazer cceketlerinizi; Sonbahar için ofis kombinleri oluşturmakta kullanabilirsiniz. Özellikle Sonbahar’da güneşin boy gösterdiği günlerde blazer ceketlerinizi tercih edebilirsiniz. Dar paça ve bol üst kumaş pantolonlarla birlikte askılı bir bluz giyerek, blazer ceketleri eşleştirebilirsiniz. Özellikle iş yemeklerinde blazer ceketleri kullanmanız; ne kadar stil sahibi olduğunuzu herkese gösterecek.

Dar Paça Bol Üst Kumaş Pantolonlar Trend

2016 Sonbahar ofis kombinleri içerisinde bu sene bol üst kısmı ve dar paçası ile dikkat çeken kumaş pantolonlar oluyor. İş kadınları; bu pantolonları farklı üstlerle kombin ederek, son derece tarz bir duruş sergileyecekler. Üzerine şık bir bluz, Sonbahara uzun gömlek ya da salaş bir kazak seçimi yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git