Sonbahar ve Kış Ayları İçin Alışveriş Rehberi

Havalar her geçen gün serinlemeye devam ederken ara ara yağmurlu günleri de yaşamaya başladık. Sonbahar ve kış aylarında gardrobunuzda bulunan eksikler mi var? Ya da gerekli elbise ve parçaların ne olduğunu tam bulamadıysanız sizin için bir rehber hazırladık. Rehberimiz ile birlikte sonbahar ve kış aylarında ihtiyacınız olacak tüm elbise modellerini ve aksesuarları bulacaksınız.

Moda trendlerinin çok büyük bir takipçisi olmayabilirsiniz. Ya da herkesin trend diye giydiği ve yaptığı kombinleri uygulamak istemeyebilirsiniz. Bu yazıda sizlere daha çok sonbahar ve kış aylarının olmazsa olmazları üzerinde duracağız. Bu sayede kendi moda ve stilinizi kendiniz oluşturabilirsiniz.

Sonbahar ve Kış Aylarında Gardrobunuzda Bulunması Gerekenler

Yağmurluk

Özellikle sonbahar aylarında yağmurlu günlerde sizlerin hem kurtarıcısı hem de sonbahar modasını yaşayacağınız bir yağmurluk olmazsa olmazlardan biridir. Bu sonbahar ve kış aylarında hem klasik yağmurluk modellerini hem de birbirinden farklı desenli ve yamalı yağmurluk modellerini göreceğiz.

Daha fazla yağmurluk modeline buradan ulaşabilirsiniz.

Kaban

Bayanların soğuk günlerde kullanacağı ve onları sıcak tutacak bir kaban alması olmazsa olmazlar arasında. Son moda kaban modellerini görmek isteyenler buradan yeni ve birbirinden farklı kaban modellerine ulaşabilirler.

Atkı

2016-2017 sonbahar kış sezonuna atkı modelleri damgasını vuracak. Hemen hemen her elbiseye uygun atkı tasarlamaya çalışan tasarımcılar çok güzel modeller ortaya koymuş durumda.

Son moda atkı modelleri ile 2016 2017 sonbahar kış sezonu daha hareketli geçecek.

Son moda atkı modelleri ile 2016 2017 sonbahar kış sezonu daha hareketli geçecek.

Bot ve Çizme Modelleri

Zorlu hava şartlarında rahat edebileceğiniz bir bot veya çizme sonbahar ve kış aylarının olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Bu yılın modasında birçok yeni modeller yer alıyor. Artık klasik Timberland ve Cat botlardan kurtulma vakti gelmedi mi?

Birbirinden farklı çizme modellerini incelemek istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz. Özellikle diz üstü çizmelere ilgi duyan bayanlar ise buradan birbirinden farklı diz üstü çizme modeline ulaşabilir.

Uzun Çorap ve Taytlar

Uzun çoraplar soğuk günlerin en önemli aksesuarı olabilir. Hem tarzınızı yansıtabileceğiniz hem de sizi sıcak tutacak uzun çorap modellerini ve taytları da gardrobunuzdan eksik etmeyin!

Kışlık taytlar ile renkli kombinler oluşturmak sizin elinizde.

Kışlık taytlar ile renkli kombinler oluşturmak sizin elinizde.

 

Soğuk havaların en trend detaylarından biri desenli uzun çoraplardır.

Soğuk havaların en trend detaylarından biri desenli uzun çoraplardır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git