Sonbahar Mevsimine Özel Birbirinden Şık Tulumlar

Sonbahar Mevsimine Özel Birbirinden Şık Tulumlar 

Elbise, abiye, etek ya da pantolon giymeyi tercih etmeyen bayanlar; hem günlük yaşantılarında, hem de özel davetlerde tulumlar sayesinde farklı bir tarz oluşturabiliyorlar. Gerek bir akşam yemeğinde, gerek gündüz sokak gezmesinde, gerek bir misafirliğe giderken, gerekse de bir nikah töreninde; farklı model tulumlar sayesinde istediğiniz konforu ve tarzı yakalayabilirsiniz. Her dönem özel olarak tasarlanan ve farklı modelleri ile piyasaya sürülen tulumların şuan için yazlık versiyonları raflarda bulunsa da; önümüz Sonbahar olduğu için Sonbahar mevsimine özel olarak tasarlanmış olan modeller de yavaştan raflardaki yerini almaya başladı. 2016 Sonbahar tulum modelleri sayesinde bayanlar önümüzdeki mevsimde istedikleri duruşu ve görünümü kolay bir biçimde yansıtabilecekler. Birçok kadının tulumu tercih etmesi ve yaşantısının büyük bölümünde bu kıyafet ile kombin oluşturması; giyim markalarını da bu alanda her mevsim farklı tasarımları piyasaya sürmeye itiyor.

Siyah Dantelli Dekolteli Sonbahar tulum Modeli 2016

Abiye Yerine Tulum

Abiyeyi çok seven kadınlar olduğu gibi; abartılı bulan ve özellikle akşam yemeği, nikah gibi davetlerde abiye tercih etmeyen birçok kadın da var. Bu tür kadınlar bu gecelerde ya 2 parça kıyafet kombin yapıyorlar ya da tek parça tulumlar ile daha modern bir duruş sergiliyorlar. Abiye yerine tulum tercih eden hanımlar için piyasada birçok farklı tulum modeli bulunuyor. Önümüz Sonbahar olduğu için de; birçok markanın koleksiyonlarında Sonbahar tulum modelleri yerini alıyor. Bu şekilde mevsime göre kombin oluşturmak da kolaylaşıyor.

Eğer daha feminen ve daha modern bir duruşa sahip olmak istiyorsanız; önümüzdeki sezon için 2016 2017 Sonbahar Kış tulum modelleri adlı galerimize bakınarak fikir edinebilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git