Son Moda Bayan Mont Modelleri

Son Moda Bayan Mont Modelleri

Kışın en önemli dış giyim parçaları arasında, korunaklı yapısı ile dikkat çeken montlar yer alıyor. Bayanların birçoğu da soğuk ve yağışlı havalarda kombin yaparken montlara sıkça yer veriyor. Montlar yapıları itibari ile soğuk havalardan sizi koruyor ve yağmur, kar gibi yağışların size daha az etki etmesini sağlıyor. Önümüzdeki kışı da mont ile kombin yaparak geçirecek olan bayanlar için birçok farklı tasarım piyasadaki yerini alıyor. Bayanlar için özel olarak üretilen 2017 bayan mont modelleri içerisinde; birçok farklı seçenek bulunuyor. Şişme montlar, deri montlar bu noktada başı çekerken; herkesin kendi giyim zevkine uygun olan montu bulması da mümkün oluyor. Son modaya uygun olacak şekilde dizayn edilmiş olan bayan montlarında; kış mevsiminin etkisini üzerinde taşıyan birçok ipucu da bulunuyor. Bu şekilde kış modasına uyum sağlayacak kombin oluştururken bayanlar zorluk çekmiyor. İlk olarak kalın bir yapıda üretilen montlar; bu şekilde kışın modasına uyum sağlıyor. Ardından montlarda kullanılan renklere bakıldığı zaman da; bir insanın tamam işte tam kışlık diyesi geliyor adeta. Öyle ki; koyu renkler montlarda sıkça tercih ediliyor. Özellikle koyu kırmızı, siyah, bordo, mor, koyu yeşil ve lacivert renkli montlar; bu yılki tasarımlarda göze çarpıyor.

Son Moda Bayan Kaşe Mont Modeli

Montlar Kışın Trendlerine Göre Tasarlanıyor

Önümüzdeki kış mevsimi için özel olarak üretilen montlar; koyu renkler ve tonları dikkat çekerken, bu sayede bayanların sezonun modasına uygun bir stil oluşturmaları da sağlanıyor. Koyu renklerin ön plana çıktığı bayan mont modelleri 2016 tasarımlarında; farklı beden aralıkları da dikkat çekiyor. Fit bir vücuda sahip olan bir bayanla; bedeni geniş olan bir bayan kendi vücut yapılarına uygun olan montu piyasada bulabiliyorlar. Bu arada sezonun trend rengi olan lila da yine bu seneki montlarda kendisine yer buluyor. Lila rengi 2017 kışının trend rengi olacağı için; önde gelen markaların mont tasarımlarında bu renk de oldukça dikkat çekiyor.

Kırmızı Düğmeli Bayan Mont Modeli 2017

Kombin Yaparken Zorlanmayacaksınız

Eğer siz de birçok bayan gibi en son çıkan bayan mont modelleri ile kombin yaparsanız; hiç de zorluk çekmeyeceksiniz. İçerisine bir bluz ya da bir kazak giyip, altına da bir pantolon ile çizme ya da bot giyerek kışlık kombininizi tamamlayabilirsiniz. Bu noktada sadece parçaların renk uyumuna dikkat etmeniz gerekiyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git