Son Moda Abiye Bluz Modelleri

2017 İlkbahar-Yaz Abiye Bluz Modelleri

2017 İlkbahar-Yaz sezonu giyim modelleri artık kapış kapış gitmeye başladı. Her ne kadar havalar tam olarak ısınmasa da; birkaç hafta içerisinde artık iyice güneş kendisini hissettirmeye başlayacak ve kadınlar olarak biz de güneşle birlikte farklı tarzları yansıtacağız.

Farklı renk ve modellerde olan 2017 İlkbahar-Yaz son moda abiye bluzlarıyla istediğiniz stili daha rahat bir şekilde yansıtacaksınız. 

İlkbahar-Yaz sezonunda bir hayli rağbet gören abiye kesim bluzlar; 2017 yılının da yine en popüler bayan giyim parçaları arasında yerini alıyor. Abiye kesimi ile gayet şık ve zarif bir görünüme sahip olan bu bluzlar; özel ortamlarda da, günlük gezmelerde de tercih edilebiliyor. Özellikle ev oturmasına gidecek olan bayanlar; abiye bluz modelleri ile tarzını çok daha iddialı ve havalı bir hale getirebilecekler. Son modaya uygun olarak dizayn edilmiş olan abiye bluzlar; farklı renkleri ve beden aralıkları ile piyasada bulunuyor. Herkes vücut yapısına göre, istediği renkte abiye bluzu temin edebilecek.

Abiye Bluzlarla Özel Davetlerde Şıklık

2017 İlkbahar-Yaz sezonu modasına göre üretilmiş olan ve şuan birçok marka tarafından satılan abiye bluz modelleri ile kadınlar özel organizasyonlarda adeta şıklık yarışı içerisine girecekler. Özellikle şifon kesimi ile hem şık, hem de rahat abiye bluzlar; birçok bayanın seçimi olacak. Mavi, yeşil, beyaz, siyah, pembe ve kırmızı renkli abiye bluzlar ise; düğün, nişan, iş yemeği gibi özel anlarda kadınların en çok tercih ettiği renkler arasında yer alacak.

Abiye Bluzların Günlük Yaşamdaki Yeri

Son moda abiye bluzlar, sadece özel davetlerde değil; aynı zamanda sokak stilinde de birçok bayanın tercihi olacak. Özellikle son yıllarda kadınların sadece önemli gün ve gecelerin sokak stilinde de çetin bir mücadele içerisine girdiklerini düşünecek olursak; abiye bluzların İlkbahar-Yaz sezonunda önemli bir role sahip olacağı aşikar. Sokak stilinde daha salaş ve bol yapıdaki abiye bluzların tercih edilmesi; yazın sıcak havalarda rahat hareket etme açısından kadınların yararına olacaktır.

Galerimizde son modaya göre dizayn edilmiş olan abiye bluz örnekleri var, inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git